Golosi Vs Pro Choice Tahılsız (Gören Herkes Fikrini Belirtirse Sevinirim)

Bir sorumda pro choice tahılsızdan bahsetmiştim ama bir arkadaş ısrarla golosi ile farkı yok diyor, sizlere de sormak istedim. İçeriklerini fotoğraf olarak ekliyorum. Bir de et ve et ürünleri ile taze et arasındaki farkı anlatabilir misiniz?

51 CEVAP

Patates isterseniz ekleyin ama onun yerine pirinç, bulgur, makarna ekleyebilirsin hepsi nişasta içeriyor zaten. Ciğer+kabak+havuç+pirinç yaparsan sokaktakiler için hem hepsi doyar hem de sağlıklı ve besleyici bir mama olur.

toffy_the_cat

Ciğer+kabak+yumurta sarısı güzel olur mu peki?

bidiboom

İyi de mama yetsin ya da hayvan doysun diye ekmek makarna pirinc koymak biz insanlarin doymak icin bol kepce un helvasi yememize benziyor:/ bi canlandirsaniza sabah yarim parmak peynir ve bir tabak un helvasi, oglen bi cay bardagi corba ve iki tabak un helvasi, aksam bir adet kofte ve iki tabak un helvasi.. gibi yani, bu mamalar cok trikli, cogu sagladigi enerjiyi kalori olarak vermiyor, karbonhidrat yuzdesi yok, yazip soruyorum gene de soylemiyorlar cunku o zaman gercek icerik ortaya cikiyor.. vel hasil bence az ve ozde hayir var..

Siz de haklısınız. Daha fazlasına yetelim diye çabalıyoruz ama... Golosi sipariş edecektim ama pro choiceden numune talep ettim. Bir kısır bir de kısır olmayan sokak kedisine pro choice verip bakacağım herhangi bir problem olacak mı diye. Bir de yanında %40 indirim kodu gönderiyorlarmış (sırf bu kod için numune istemiş olabilirim:)) eğer gerçekten kod gönderiyorlarsa fiyat epey düşer. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı gerçekten gönderiyorlar mı? Firmaya sordum cevap alamadım daha.

toffy_the_cat

Evet ucuzlarda hiç et yok.Ben liva,aro,forlancede,pawpawda var biliyorum ucuz olarak (varmış).Ama pawpawda oran belli değil.Lşva ve orada %30 et var Forlance kitten %40 var ama Forlance bepenilmiyormuş.Aro alıyorum ben.

Rozz

bappatan bu yorumu neye dayanarak hangi veterinerin görüş yazısını aldın merak ediyorum eğer böyle bir raporun varsa paylaşmanı rica ediyorum ben pro choice kullanıyorum ve tedirgin ediyorsunuz kullanıcıları varsa paylaşırsanız daha doğru olur markanın tedarikçisini arayarak veterineri ile görüşüp sormuştum daha önce de facebook üzerinden yazılan bir saçma haber yüzünden veterinerle görüştürüldüm ve rapor talep edilmesini istediler olayı takip edeceklerini belirtiler ki öyle oldu özür dilemek zorunda kaldı bunu paylaşan arkadaş bu forumlarda sıkıntılarımıza çözüm bulmaya dostlarımıza yardımcı olmaya çalışıyorsak doğru bilgi paylaşılmasına özen göstermemiz gerekir diye düşünüyorum diğer türlüsü iftira dedikodu oluyor ben özellikle sizden raporunuzu göndermenizi rica edeceğim bizlere doğru bilgi vermeniz adına kendi veterinerim de hiçbir mama kanlı ishal yapmaz bakılması gereken başka değerler vardır bilgisini vermişti benim içim öyle rahatlamıştı sadece kendi dostum değil sokak yaşayan canlara da destek olmaya çalışıyoruz bu kadar bilinçsiz davranmamak gerekli diye düşünüyorum takipçisi olacağım dönüşünüzü bekliyorum.