Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması

British short hair dişi kedimiz için erkek eş ariyoruz ciftlesmesi icin mugla civari oturanlar geceb

Takala
Takala

262 Puan

British veya scotish ırkı erkek kediler


40 CEVAP

PiremsesKutsi
PiremsesKutsi

1947

Ya sabır


bademthecatt
bademthecatt

2527

Gerçekten ya sabır


Fatiko
Fatiko

11574

Arkadaşlar herkes bu bilinci taşımıyor. Kedinizi çiftleştirmeyin başka kediden hastalık kapmasını istemiyorsanız aynı odaya bile koymayın çaresi olmayan hastalıklar kapabilir.her doğan cins yavru sokaktaki hasta ve aç kedilerin hakkını gasp ediyor.


ygiz_mrtt
ygiz_mrtt

2461

Cins kedi besliyorum ve benim kedim yüzümden sokakta bir sürü başıboş hayvan var değil mi? Gidip kedimi mi infaz edeyim "doğdu" diye , o zaman tüm hayvanlık kurtulur mu? Yoksa sorumsuz belediyelerin ve sokağındaki kedinin doğum yapmasına müsade edip göz yuman mı bunun sorumlusu? Bu kadarıda pes yani hayvan onlar hayvan hepsi hayvan anlatabiliyor muyum? Doğurtmamak ayrı tamam ama demeye çalıştığın şey hayvanseverlik falan olmuyor işte cins besleyenlerin yapmadığı ayrımcılığı bizim yerimize yaptın bravo var mı alkış emojisi falan? gerek falan yok alkışa bizim öyle bir isteğimiz yok ayrımcılık yapılsın diye. Doğan her hayvan başka bir hayvanın hakkını gasp ediyor sokakta bir köşede doğum yapan kedi de sokaktaki bir başka hayvanın hakkını gasp ediyor ama yok okların hedefi direk cinsler . Ben bu cevabı kedisini çiftleştirenleri savunmak için yazmadım bu çirkin söylemlerden bıktım, usandım!.


lwb
lwb

11818

Konu herhangibir melez kedi, sokak kedisi vs olsa da bu yorumlar olucaktı
Burda insanlar "çiftleştirme" forumlarından bıktığı için bu tepkiyi göstermişler ve cins kedi çiftleştirme isteği daha çok. Demek istenen de doğan cinslere daha çok talep olduğu için sokaktaki hayvanların göz ardı edilmesi.


LIGHTNING
LIGHTNING

695

bu mantıkla evde doğan her bebek, açlıkla mücadale eden ya da yoksul diğer insanların hakkını gaspediyor :))


lwb
lwb

11818

Bebeklerimizi başkalarına sahiplendirmiyoruz sanırım ya da dışarıdan talep olduğunda vermiyoruz
İnsan yavrularıyla, kedi yavrularını bu konuda karşılaştırmak biraz garip olur


LIGHTNING
LIGHTNING

695

Sokaktaki özgür kediyi alıp eve hapsetmek ne derece doğru o ayrı muamma, kedinizi çiftleştirmeyin hastalık kapar sokaktan alın ifadesine ithafen, sokaktaki kediler ağaçta mı yetişiyor


lwb
lwb

11818

Sokakta özgürlük yok malesef bi yaşam savaşı var, doğan yavrularında zaten 5te 1-2si yaşıyor örneğin. Güçlü olan hayatta kalır.
Dışarıda araba altında ezilmektense,biri tarafından eziyet görmektense...evimin içinde kalsın. Beşeri yollarla ölüyorlar malesef çoğu, bi doğal yaşam içindeki hayvanlardan bahsetmiyoruz


PiremsesKutsi
PiremsesKutsi

1947

@ygiz_mrtt Kedinizi hastayken sokaktan veya kötü insanların elinden kurtarmadıysanız bu konuda yorum yapamazsınız. Eğer ki sokak hayvanı sahiplenmek yerine cins kedi satın aldıysanız ya da sahiplendiyseniz bu konu hakkında konuşamazsınız!


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Üye Ol Giriş Yap

  • 638 Görüntüleme
  • 40 Cevap
  • 0 Pati

SORUNUZ MU VAR?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor
HAYTAP & PETLEBI
BARINAKLARA BAĞIŞ
BUGÜNE KADAR 15077 KG MAMA BAĞIŞLANDI

BENZER SORULAR