Fiyat Performans Olarak En İyi Kedi Kumları Hangileri?

HamdiKeskin

Hangi kumlar fiyat permormans açısından iyi

14 CEVAP

Ceydak

Ben pro line kullanıyorum hem bütçe olarak hemde performans olarak çok memnunum

Bellasmom

Pro line’ dan çok memnunum. Hem uygun fiyatlı hem de denediklerimin arasında en iyisi

Zynpkck

Cats white iyi bi kum ve reflex

Nurackgoz

Ben reflex kullanıyorum gayet iyi

Ever clean diyorum fiyatı evet bi tık pahalı ama efsane tozutmaz kokmaz yapışmaz

selveroglum

butceniz varsa everclean yoksa sanicat falan

beautifulcat

Petty Kokusuz kedi kumunu çok beğeniyorum ben, biraz toz olsa da çok güzel topaklaşıyor.

pinarcaya

Tigerino Canada

Kevserhaksever

Mırmır, reflex

iameceevans

Ben migrostan 3 gün önce Gizmo isimli 7lt bir kedi kumu aldım fiyatı 14 tl ydi 13 te olabilir. Küçük küçük beyaz taşlı. Koku yapmıyor ve büyük tuvaletine yapıştığı için kolayca kirletmeden alıp atabiliyorum.

Sselin1

Mırmır aktif karbonlu. *********** sitesinde Mobil uygulamaya ozel indirimler oluyor sürekli 5 lt 17-18 liraya aliyorum. Daha pahaliya bir kac marka daha var ama iki tane kedim oldugu icin en uygun bu oluyor genel olarak memnunum.

BalliBadem

Kesinlikle clear cat

mavitilki

Gardenmix, mırmır, reflex

merveaydar

proline hem pek tozutmuyor hem de hiç koku yapmıyor. en çok ondan memnun kaldım.