Mystic Kedi Maması Elime Ulaştı Denedik

cuneytsahin

Herkese merhabalar, Mystic kedi maması çıktığından beri herkes merak içerisindeydi, sitemizde kullanan yoktu, Pazar günü bir alışveriş sitesi üzerinden Mystic mamasının kısırlaştırılmış somonlu modelini aldım. Ürün bana Aras kargo ile geldi, streç filme sarıp göndermişler. Mama ilk geldiğinde biraz inceledim, çuvalın üstünde yazanlar ile sitede yazanlar birebir aynı. Çuvalı açtım, ağız kısmında elbise cırtlarına benzer silikon bi cırt sistemi yapmışlar ağzını kapatmak için ama ben pek işe yarayacağını düşünmüyorum. Sitede gördüğüme göre mamayı renkli bekliyordum ama tüm taneleri koyu kahverengi geldi. Mamayı kokladığımda bildiğimiz N&D'nin ocean morina serisinin kokusu geldi, tabii ki kedim kokuyu alınca çıldırmaya başladı. Normalde sabah mamasını yemişti ama 1 saat geçmesine rağmen mamayı kıtlıktan çıkmışçasına yedi. Ben bu mamadan çok memnun kaldım, umuyorum ki ülkemizdeki hayvanseverlerin N&D, Orijen ve Acana gibi yabancı mallarına yüksek meblağlar vermesine gerek kalmayacak bu mama sayesinde, ilerleyen zamanlarda kedimin vücudu üzerindeki etkisini de yazacağım.

57 CEVAP

cuneytsahin

Üretim Tarihi 09/12/2019
Son Kullanma Tarihi 09/06/2021

bihtercik

ben içeriğini gayet iyi buldum.
şuan nd kullanıyoruz ama sanki bu mama bi tık altı ve bu yüzden hoş.

Suraemir

Çok merak ediyorum numuneyi nereden isteyebilirim bende yavru kedim için?

soyki

Ben dün sipariş ettim kullanmaya başladım ama dişi kedimde kusma ve ishal yaptı gazı da var. Çok üzüldüm 219 tl verdim bu şekilde devam ettiremem. Uzun süreli ishal hasta eder kedimi dua ederek bekliyorum eski mamayla karıştırdım değişen bir şey olmadı. Yavrumun göbeği eridi 1 günde ????

buseekucukgol

ben numunesiz direkt mamayı aldım. ikinci haftadayız şu an. ishal olmadı kedim. mamasını kademeli olarak geçirdim. yeme iştahı güzel malum sıcaklardan dolayı gündüz uyuyup gece coşuyor gece ben uyurken katır kutur ses çıkarıyor :) kokusu biraz yoğun kokuyor. onun haricinde şu an bir sıkıntımız yok.

Karameeell

Bende numune istedim geldi bahçede ilgilendiğim kedi için ama çok sert minik yemekte zorlanıyor pekde sevmedi gibi..

Daha önce Mystic gurmet almıştım, kedim sevmişti, dört gün kadar önce yavru kedi için olanını aldım ama bunu sevmedi oğlum, zoraki yiyor.

starthebudgie

Ben kedime mystic kitten alacaktım ama bugün alerjisi olduğunu öğrendim tavuğa.2. Kedim olacak daha evine gelmedi.Sanırım felicia kitten&mother alacağım.fakt mystic tavuğa hassasiyeti olmayan kediler içim güzel içerikli.bütçeyw uygun

Merhaba yaklaşık 6 aydır mystic kitten mamayı kullanıyoruz ilk günden beri kedimde herhangi bir sorun yaşamadık. Diğer mamalara göre daha iştahsız yiyor evet ama bu mamanın tamamen aromasıyla ilgili. Bazı mamaların içeriğine kedilerin daha çok yemesi için aroma ekliyorlar. Çok yemesi sağlıklıdır demek değil. Şimdi kısırlaştırılmış mamaya geçiş yapacağız. Memnunuz bı sıkıntımız yok içeriği güzel tek sorun içeriğe olan güven eksikliği.

Yıl oldu 2022 mystic ne alemde kısır ve böbrekleri hassas kedime yanında kızılcık suyu ve ek olarak 2kglık pahalı bir mamayla destekleyerek alamaz mıyım

betulbakioglu

turk markasindns pek e bisey beklenmemeli bence