İçinde Et Olan Uygun Fiyatlı Mamalar?

onurtemiz

Tavuk etli yazıyor ama arkasına bakıyorum paketin “tavuk proteini var” yazıyor. Çok saçma.
İçinde et olan ama fiyatı yüksek olmayacak mamalar nelerdir?
Bonacibo’da da et var yazıyor bir bakıyorum içeriğine alakası yok. Maddi olarak çok zorlamayacak ama daha önemlisi hayvanımın sağlığı ve alması gereken besinleri içeren uygun fiyatlı mamalar arıyoruz.

50 CEVAP

Catloveerr

@tata4242 daha önceden matisse önerdiğinize kaç kez şahit oldum şimdi neden bu kadar kötülüyorsunuz fiyat performans güzel bence

TATA4242

Beapharın Laveta ürünü
Ve gimcat markasının bu konuda çeşitli ürünleri mevcut.Ek olarak biotin içermelerisiyle, tüy dökme problemi var ise,ciddi şekilde bu problemi ortadan kaldıracaktır.

Catloveerr

@onurtemiz ben abimle birlikte aldım 5er kilo bölüştük sizin de tanıdığınız varsa öyle yapabilirsiniz zaten skt bir yıl sonra oluyor pet şişelerde sıkıca kapatıp saklayabilirsiniz kedim sıkılıyor derseniz o ayrı. Kedim kısır. Kısır kedi maması kullanıyoruz istediği kadar yiyor başta ölçülü veriyordum ama çok sevdi sürekli istiyor kilo problemi olmadığı için şu an kısıtlamıyorum. Kilo almıştı hafiften fakat mamamız bitince bir hafta idarelik mama almıştım ondan sonra zayıfladı yine. Tüy konusunda düzenli tarayınca bi şey kalmaz tabi her kedide farklı ben pek düzenli tarayamıyorum.

Natkarat

Skt basımına dikkat edin lütfen. Eski skt'leri silip yenisini basan yerler var. Bu sebeple kullandığınız ya da aldığınız yer güvenilir olsun. Fontları ve basım yerini iyi inceleyin.

Palyaco

Herkesi bilinçlendirmek isterim pirinç kedi için zararlı deyil aksine iyi markalı mamalar patates kullanıyor kediler patatesi sinderemiyor ve kilo olarak geri dönüyor onun yerine yulaf arpa olan mamalara yönelin derim farkı kendinizde goruceksiniz