Büyük Boy Kedi Tuvaleti

hcerenk

Arkadaşlar merhaba,
Yeni aldığım tuvalet kabini göstermek istiyorum. O kadar büyük ve güzel ki gerçekten kedilerin rahatini görünce ben de derin bir oh çektim.
Uzun tüylü kedimin poposuna kaka yapisiyordu ve oradan da her yere bulasiyordu. Tuvalet içerisinde yeterli dolaşma ve comelirken konforlu bir yukselme alanı olmadığını fark ettim.
internette XXL boy kedi tuvaleti olarak geçen bir ürün bu. Belli bir markası olduğunu sanmıyorum. İnanılmaz kaliteli bir plastik de değil ama hacmi o kadar büyük ve güzel ki, keşke en basında bunu alsaymisim dedim.
Ben internetten kargo dahil tanesini 105 TL'ye temin ettim. Temizlemesi de çok kolay, önü havaya kalkiyor. Ana gövdeyi çıkarmadan temizleyebiliyoruz boylece. İri kedisi olan ya da tuvalet alacak olan herkese öneririm.
Kıyaslama için eski tuvalet ile ilişkisini gösteren fotoğraf yukluyorum.

51 CEVAP

dtaylan03

hcerenk, tuvaletin markası nedir acaba?

hcerenk

internette XXL boy kedi tuvaleti olarak geçen bir ürün bu. Belli bir markası olduğunu sanmıyorum.

bihtercik

biz de aynı durumdan dolayı bu kum kabına geçtik ve çook rahatladık.
herkes alsın bence :D

Alaracatlover

Nerdem aldınız?

Alaracatlover

Pardon nereden

Alaracatlover

H.cerenk aynısı benn:))