İçerik Olarak En İyi Kuru Kedi Maması

dilanuzun

Açıkçası Orijen gibi markaları alabilecek durumum yok. Ama BonaCibo gibi içeriği kötü olan ucuz mamalardan da almak istemiyorum.
Aklımda Profine, Advance, Royal Canin, HappyCat, Felicia gibi markalar var. Tabi bu örneklerin dışında da mamalar var ben sadece aklıma gelenlerden örnek olarak saydım birkaç tane.
Lütfen bana memnun kaldığınız mama/mamalar varsa önerebilir misiniz?

49 CEVAP

LadyAndCat

Ayrıca sizin dediğiniz ifade şöyle:
“Et ve et ürünleri (kırmızı peletler %4 sığır eti içerir)”
Tüm paket içindeki kırmızı tanecikleri mi saydınız? Belirli renkteki tanecikler %4 et içeriyor.
TOPLAMDA SIĞIRLI BİR PAKETTEKİ ET ORANI %26 OLUYOR.
ELİMDE PAKETİ VAR FOTOĞRAFINI DA DAHA ÖNCE PAYLAŞMIŞTIM.
PAKETİN ÜZERİNDE YAZIYOR BEN YAZMADIM YA :D
**BUNA DAYANARAK %26 DİYORUM **

LadyAndCat

Siyammm
Ayrıca sizin kedinize Goody iyi geliyorsa yedirebilirsiniz kimse de bir şey demez inanın! Kimsenin kimseye karışmak gibi bir hakkı yok!
Kimse de hiç kimsenin düşüncelerini belirtmesine engel olamaz!
Konuyu buralara getiren yine sizsiniz...
Israrla %4 ete takılmışsın.
Gözünle bak belki anlarsın.
Mamanın üzerinde %26 et ve et türevleri içerir diyor :)
Siz isterseniz içinde hiç et olmayan mama da kullanabilirsiniz sizin seçiminiz...

LadyAndCat

Minky
“ BonaCibo da et olmaması onu Whiskas'tan kötü yapamaz”
Demişsiniz.
BU DÜŞÜNCENİZE KATILMAMAKLA BİRLİKTE SAYGI DUYUYORUM. SİZ DE İÇİNDE ET BULUNMAYAN BONA CİBO’YU KULLANMAKTA ÖZGÜRSÜNÜZ :D

LadyAndCat

Siyammm
Bunu söylediğiniz için yazdım üsttekini...
“O zaman goody fln yedirelim iyi geldi diye .”
Tekrar söylüyorum; siz bilirsiniz.
Yedirebilirsiniz de kimsenin kimseye karışabilme durumu söz konusu DEĞİL.
Sadece fikir belirtip doğru ve yanlış olduğuna inandığımız şeyleri çarpıştırıyoruz veya paylaşıyoruz...

BenNisa

Siyammm
Kavga olması için insanların birbirine saldırması gerekmiyor. Ben kavga var falan demedim, kavga çıkartıyorsunuz dedim. Ve eğer ben bir şey demeseydim siz LadyAndCat ile kavgaya başlayacaktınız. Ben de bu kavganın başlamadan bitmesini istediğim için Whiskas konusu bitti dedim. Siz LadyAndCat ile konuşuyoruz dediniz. Ben de eğer LadyAndCat ile konuşuyorsanız özelden konuşun dedim. Ben burada bir fikir paylaşımı göremiyorum?

Jackjackk

Kavga çıkması kavga var demek dimi?
Bennisa karşılıklı fikirler beyan edilmiş. Belki görenlerde faydalanabilir.özele gerek yok
Paketin arkasında yazıyosa%26 doğrudur sitesinde niye öyle yazıyo anlamadım

BenNisa

''Kavga olması için insanların birbirine saldırması gerekmiyor'' demişim. Sözlü kavga da var mesela? Ayrıca Whiskas ile ilgili konu çoktan bitti. Fakat Siyammm bu konuyu uzatıyor. Ben de ''Siyammm Whiskas konusu çoktan bitti, lütfen uzatma'' dedim. Eğer bu konuyu çok merak ediyorsanız ''Whiskas Kuru Mama'' diye yazarsınız, okursunuz olur biter. Burada bu konuyu devam ettirmek çok mantıksız.

Siyammm

Evt yüzyüze whiskası daha iyi tartışırız :D

Shaco

N&D ye bütçeniz yetiyorsa gayet iyi

Shaco

advance olabilir

Shaco

denediğim markalar bunlar birde pro plan var ama onu sıkıştıkça alıyorum

dilanuzun

Proplan için de Royal Canin gibi bağımlılık yapıyor falan dediler. O yüzden cesaret edemedim almaya. Ve ayrıca anlamadım ND ile koronanın ne alakası var?

dilanuzun

Ben de tek 1 mamaya bağımlı kalmayı asla savunmuyorum. Ama mama değiştiriyorsam; bile bile kötü bir mamayı kullanmayı tercih etmem elbette.

Shaco

N&D mamalar İtalyadan bize geliyor ondan dolayı virüsün yoğun oldğu yer ama bence çoğu yer şu ana kadar depolamıştır gibime geliyor

Shaco

çoğu yer derken internetteki pet shoplar