İçerik Olarak En İyi Kuru Kedi Maması

dilanuzun

Açıkçası Orijen gibi markaları alabilecek durumum yok. Ama BonaCibo gibi içeriği kötü olan ucuz mamalardan da almak istemiyorum.
Aklımda Profine, Advance, Royal Canin, HappyCat, Felicia gibi markalar var. Tabi bu örneklerin dışında da mamalar var ben sadece aklıma gelenlerden örnek olarak saydım birkaç tane.
Lütfen bana memnun kaldığınız mama/mamalar varsa önerebilir misiniz?

49 CEVAP

minky

BonaCibo da et olmaması onu Whiskas'tan kötü yapamaz

Siyammm

Şuan kavga çıkaran sensin biz birbirimize neyin neden olduğunu yazıyoruz kavga yok hakeret etmedim kötü bişey demedim . Ben arkadaşa cevap verdim oku bı zahmet sonra yaz . Her defasında sen araya giriyosun bu kadar insan giriyo. lady and Cat le aramızda tartışma yok bana kavga çıkarıyorsun diyosun. Yeter ama kendi fikirlerimizi beyan ediyoruz düzgün bir üslupla cvpta yazdım soruya ne bu yani. Harbiden avukatlık bu yaptığınız .
Hakaretmi ettim şimdi haklının avukatıyım yazmassınız bida umarım

Shaco

pro plan çoğu veternierle anlaşmalıda ondan genel olarak mama fena değil ama içinde N&D kadar taze et yok et kokuyor (taze et diyorum) ve sadece içinde az miktarda kılçıksız buğday ve yulaf olması karbonhidrat oranın bu denli az olması güzel (N&D)

Shaco

birine göre o iyidir diğerine göre diğeri karar size kalmış gene ben kendi kedime ve köpeğime dışardan et desteğide yapıyorum