Çin Halkı

Bunlar ne kadar pis bir toplum ya gece gece sinirlerim tepeme bastı tamam eskiden bir kıtlık yaşanmış ama şimdi kıtlık mı var? Youtubeda gezinirken https://www.youtube.com/watch?v=2hizjTNsOCo&t=73s bu lanet video önüme çıktı iyice sinir oldum ve hala nasıl youtube kaldırmadı videoyu anlıyamadım

28 CEVAP

TATA4242

Saymam gereken,ama yazmaya üşendiğim benzer uygulamalar mevcut.92 paragraf yazıp insanları yormak istemiyorum.Şimdi sonsuz ilimli filan derler :)

Zeynucka

Şu ortalık düzelsin kapadokya’da sapanla çinli kovalicam.o derece sinir geldi:)

Anonymus552223

Hala bunlarin urunleri satiliyor. Gecen şokta çinden gelmis pirinc vardi. 3 5 lira fazla verin para kazandirmayin bunlara. Butun dunyanin ambargo uygulamasi gerekiyor.

BalliBadem

Bakmaya korktum ama tahminimce kedi köpek yiyorlar videoda eğer öyleyse şimdi vejetaryen ve vegan arkadaşlar bu tavuk inek yemekten farksız diye gelirler

ZehraBulutt

B*k yiyesiceler diyecem de onu da yiyor bunlar, lağımdan alıp, hayvan yağlarıyla kaynatıp yağ yapıyorlarmış Allahın cezaları. Yemek sektöründe kullanılan yağların 1/10'u bu şekilde üretiliyormuş.

psabrk

Keşke zamanında Metehan yok edebilseydi bu ırkı bu dünya üzerinden.Farkediyorsanız pislikleri yüzünden tüm bulaşıcı hastalıklar o topraklarda çıkıyor o kadar iğrenç ve pislikler ki.Virüs Çinde ilk ortaya çıktığı vakit evcil hayvanlarını bile camlardan aşağıya atan bu canilerden hiç bir şekilde merhamet dahi beklenemez.

Zeke

Bilmem kaç milyon dolarlık mı ne maske yapıp satmışlar bile her yere. Yine kazanan onlar oldu.

Üretime değil tüketime odaklanırsak bütün ülkelerin ağızlarının içine bakmaya da mahkumuz . Üretim bu kadar engellenirse daha çok gol yeriz.

Balık baştan kokuyor, vatandaş olarak yapacaklarımız hep sınırlı...

Evet maalesef girmeyin videoya bunlar bildiğin insan görünümlü yaratıklar

TATA4242

Aslında bunlar birşey değil,yani hamam böceğini üretip,canlı canlı kızartan yaratıklar,benzer coğrafyadaki yerlerde,kaplan öldürüp,kemiğini bile satan yerler ve köpek balıklarını yakalayıp canlı canlı yüzgeçlerini kesip,köpek balığını denize atan ve yüzgeçlerinden çorba yapan bir yapıları var.

TATA4242

Bu tarz yüzlerce gelenek veya kültür diye tabir edilen,onlarca ülke var ve Çinde bunlardan biri.Gelişmiş olan ve gelişmekte olduğu söylenen Japonya,Güney Kore gibi ülkelerdede bu tarz uygulamalar mevcut.

Anonymus552223

Videoyu acmadim. Asla yaymayin bunlari seyretmenin bir faydasi yok kendi akil sagliginizi bozarsiniz. Irkci bir insan degilim ama çin hepimizi tiksindirdi. One child nation diye bir belgesel var, ****** prime yapimi. 1 cocuk politikasindan dolayi, cocuklari kiz olursa öylece sokaklara çopluklere birakiyorlarmis ve acliktan öluyomus cocuklar. Bazilari cocuklari toplayip avrupaya satiyormus. 8 9 aylik hamilelere zorla kurtaj yapiyolarmis. Kendileri anlatiyor belgeselde. Bi de devlet istedi mecburduk vs diyolar.

Anonymus552223

Olmasin teknoloji neye yariyo sanki, aclik sefalet devam ediyo.. hem onlar degil ki icat eden kopyala yapistir baska bisey yok

Anonymus552223

Her ulkede acimasiz seyler oluyor ama bunlarin külturlerinin bir parcasi. Ziyan etmeyi sevmiyoz falan diyolar ondan herseyi yiyolarmis

Rezil bir ülke daha bir sürü pisliği var dediğiniz gibi, yumurtaları insan idrarıyla bekletmek nedir iğrençler

lwb

Acilen haritadan silinmesi gerekilen ülke.