Neden Dostlarınızı Bırakıyorsunuz?

Gokberk39

Sürekli olarak sokakta beslediğim kedilerim var. Fakat bu olaylar sonrasında sayıları hızlıca arttı ve bir çoğuda tasmalı ne yazık ki. Unutmayın hayvan dostlarınızdan bu hastalık size geçmiyor.

48 CEVAP

Berrumeke

Bu insanların sevgilerinin gerçekliğine üzgünüm ama inanmıyorum.İnsan evladını nasıl sokağa atar? Hiç mi sızlamaz içleri? Ben yavrumu gözümden bile sakınırken şu fotoları görünce yüreğime bir şey oturuyor ????

dilaraxx

Resmen eve alışmış bir hayvan için, ölüme terketmek . yazık...

dilaraxx

Daha hayvanları koruma yasası çıkmadı. Bizim insanımızın tek düşündüğü şey para.Hala hayvana vurana tekme atana tecavüz edene işkence edene para cezası veriliyor. Onla uğraşılacağını hiç sanmıyorum