Cins Kediler Cidden Farklı Mı?

Naruto88

Arkadaşlar 4 aylık bir british shorthair kedim var. İlk kedim. Okadar uysal ki. Bizden ayrı yatmaz, kucağımızda uyur. 2 saat tüylerini tararsın, okşarsın hiç tepki vermez. Biz neredeysek o orada. Fakat 3 4 arkadaşım var, hepsinde tekir kedi var. Benim kediyi görünce şaşırıyorlar. Doğru düzgün sevdirmezler, yanına gidersin kaçarlar, yanına gelmesi nadirdir vs. Şimdi sorum, tamam her kedinin kendine has bi karakteri var, fakat bu british olsun, scottish olsun, ev halkı için daha mı uyumlu?

47 CEVAP

Shaco

sokaktan can kurtarıp bakmanın hissi para veripte bakmanın hissinden çok çok farklı en sevmediğim şeyde o cins kedilerin zorla çok aşırı üretilerek ticaretlerinin yapılması buna destek olmayın maalesef pis ülkemizde paranın kokusu çok tatlı >:(

Shaco

asıl ona bakarken gösterceğiniz kalite kediyi özel yapar mamaları sağlık ihtiyaçları vs