Bu Sizce Ne Olabilir?

Ddamlatin

Merhaba. Benim dişi kedim yaklaşık 2 yaşında ve henüz kısırlaştıramadım. Şuanda kızgınlık döneminde. En yakın zamanda inşaallah kısırlaştıracağım. Onun o stresli halini görünce içim parçalanıyor. Bu zamana kadar kısırlaştırmak istedim ama ameliyatı çok pahalı. Veteriner 850 tl istedi. En son 500 e bir veteriner buldum, bakalım ne olacak. Her yere güvenemiyorum. Şuan virüs sıkıntısı olduğundan önümüzdeki ay kısırlaştırmak istiyorum ama nasıl olacak bakalım. Banyoda biraz önce bununla karşılaştım. Dışkı desen değil, tüy desen değil. Bağırsağa benzeyen bir şey. İlk kez oluyor. Sizce ne olabilir?

46 CEVAP

Minikmuezza

Yakalik istememe sebebim bebegim zaten istahsiz onuda takinca hic yemek yemez diye korkuyorum