Kedi Maması Anket

mishathecat

Anket

ProPlan
(9 oy)
Felicia
(10 oy)
Royal Canin
(5 oy)
Matisse
(21 oy)
Toplam (45 oy)

Kedim için 1.5-2 kg olarak satılan ve bu kg fiyatı 100'tl yi geçmeyen kısırlaştırılmış bir kedi maması arıyorum. Seçeneklerim bunlar. Bunları deneyip gözlem yapan kullanıcılar varsa bana yazarsa çok memnun olurum. Ek olarak tavsiye edeceğiniz mamalarda da LÜTFEN et içeriği vs fazla olan olsun.

54 CEVAP

mishathecat

Yumurtayı direk haşlayıp mı vereyim sarısı beyazı bir?

hayvansever_

ne demek her zaman yardımcı olmaya çalışırım :)

mishathecat

@ersoylardanayse çok teşekkür ederim bilgi için ♥ peki testerı nasıl isteyebilirim hiç bilgim yok o konuda da. Ayrıca balık aromalı kedi mamaları ishal yapıyormuş diye duydum sizde öyle bir şey oldu mu? Şuan Felicia tavuklu kullandığım için somonluya geçişte bir sorun olur mu?

tüy, kısır vs gibi durumlar yoksa adult somonlu kullanabilirsiniz taurin miktarı 2200/kg daha iyi. protein de yine daha yüksek.

mishathecat

Kedim kısır şuan tüy sorununu da gözlemleyemedim daha 1 ay olmadı sahipleneli ama dediğinizi yapıcam çok teşekkür ederim. Pirinç lapası+az mama dediğiniz mamayla lapayı karıştırıp vermek mi oluyor?

mishathecat

@LadyAndCat teşekkür ederim ♥

LadyAndCat

Estağfurullah Nilay Hnm:)

mishathecat

@hayvansever_ Tavuk göğsü alıyorum genelde onu haşlıyorum son kullanma tarihi geçer diye korkuyorum o yüzden o şekilde yapıyordum. Bu malzemeleri haşlayıp dondurucuya koyduğumda bozulma durumu olmaz mı? Yani bir sonraki haftaya saklayabilir miyim? Yada tavuk göğüs dışında kullanabileceğim kemiksiz bir tavuk var mı? Hazır yaş mama kullanmak istemiyorum çünkü eski sahibi hazır yaş mama yüzünden hastalandığını söyledi.

mishathecat

@hayvansever_ peki hazırladığınız yaş mamanın ömrü ne kadar oluyor? Yani mesela bugün çıkarıp verdiniz diyelim haftayada çıkarıp verebiliyor musunuz gönül rahatlığıyla? Ben bozulur pisicim zehirlenir diye çok korkuyorum