Kısırlaştırma

blue_hpood

kedinin kısırlaştırılması sağlık açısından neden gereklidir ve kısırlaştırılmadığı taktirde problemlerle karşılaşılabilir mi? iki yaşında kedimi kısırlaştırmayı düşünüyorum, kısırlaştırma sonrası ne gibi problemlerle karşılaşıyorsunuz, kedi severler:)

47 CEVAP

Erica

Benim erkek 3 yaşnda kısırlaştırmadım. Evimi 1. Kat ve bahcesi olan bi yerden tuttum kedim için. Önceden 5. Katta otururken koku bırakma sorunu yaşadık. Şuan o problem kalmadı. Gündüzleri bahcede takılıyor gece evde uyuyor. İç dış parazitlerimiz düzenli. O da sanırım artık mutlu bende ????????????

blue_hpood

Erica kısırlaştırmamak çok problem, benim anladığım kadarıyla, yani bana yazılanlar bu, benim öyle çok bir bilgim yok. ama siz mutluysanız sorun yok:)