Yeni Doğan Kedilerin Bir Tanesi Yokkkk

Kuzucansu44

Dünkü sorduğum sorudaki kedileri dün gece eve aldım. Bir odada kalıyorlar. Odanın kapısı kapalı, saat 12 de bebekleri yine besledim sonra anneye mama koydum, kapıyı kapattım. Köpeklerimi yıkadım sonra yine üste çıktım. Baktım 6 yavru var. Normalde 7 tane bebek vardı. Odayı aradım taradım yokkkk. Bebekler en fazla 4 günlük yürümeleri imkansızzzzz. Ya Allah'ım deliricemmm, yok ya. Odanın kapısını da açmadım hiç. Ya nerde olabilir?? Bebeği kaybettiğime inanamıyorummmm.

46 CEVAP

Zeke

Anne kedi taşırken onu unutmuş da olabilir :/ malum sayı saymayı bilmiyorlar.
Fakat yavruların içerden bir hastalığı varsa onu bizden önce anne bilip ayıradabiliyor.
Kapınız kapalıysa zaten o odanın içinde.
Lütfen en dip bucak köşe yerlere bakın.
Anneyi odanın içine salıp gözlemleyip de bulabilirsiniz.

Zeke

Ah evet yiyorlar dimi:(( doğruluğuna inanmadığım bir gerçek.....

Siyammm

Yavrunun hasta olmasına gerek yok zayıf olduğunu hissettiğinde de yemiş olabilir belki yanlış saymışsınızdır. Yeseydi bir kalıntı fln olurdu bence

Kuzucansu44

Tamam deneyeceğim, teşekkürler

Kuzucansu44

Birde bunlar yürümeye başlayınca ne yapacağım ben? Yedi tane yürüyen minik

Anonymus552223

Sahiplendirirsiniz tek tek. Normalde iki aylikken baslanir ama sizinkiler cok oldugu icin 40 gunlukten itibaren en az 1 hafta 10 gun arayla verin. Anneyi de kisirlastirmayi unutmayin

Kuzucansu44

Evet kedilerim ve Köpeklerim kapı açmasını biliyor, bunu unutmuşum. Dişi kedim daha önce anne oldu belki de empati yapmıştır.

Zeke

Hasta mıydı acaba?
Hastaysa anne ayırıyor diğerlerine bulaşmasın diye.
Bir de bebekleri anne ile beraber kutuya koymanız gerekiyor değillerse. :/ sadece onlara ait onların sığacağı bir alan

Anneleri belki onlari baska bir koseye tasiyordu olabilir belki yada @zeke nin dedigi gibi de olabilir

Zeke

Bu arada yazarken farkettim yavru kediler böyle ciyaklar gibi bağırıyor. 2-3 saat bile dayanmaz açlığa.
Bence o hastaydı ve anne ayırdı. Ölmüş olması muhtemel, yoksa sesini duyardınız :((

Kuzucansu44

Yediklerini biliyorum ama yani hasta olduğunu düşünmüyorum. Hasta olsa belli olurdu ya of bulamadım şimdi anne yedi mi onu

ZehraBulutt

Belki de yanlış saydınız zaten 6 taneydiler.

Anonymus552223

En ücra koselere de bakin, bulamazsaniz yedi demek ki:( durduk yere yiyeceklerini sanmam ama hastaysa bakamayacagini dusunduyse yaomis olabilir

Anonymus552223

Sizinle beraber içeri hic baska hayvan girmedi degil mi?

Kuzucansu44

Ya bilmiyorum acaba o çok ememeyen 3 bebeği kedime mi versem? Temizliklerini yapıyor ama yani bilmiyorum. Zaten anne kedi hepsine yetemiyor