Yeni Doğan Kedilerin Bir Tanesi Yokkkk

Kuzucansu44

Dünkü sorduğum sorudaki kedileri dün gece eve aldım. Bir odada kalıyorlar. Odanın kapısı kapalı, saat 12 de bebekleri yine besledim sonra anneye mama koydum, kapıyı kapattım. Köpeklerimi yıkadım sonra yine üste çıktım. Baktım 6 yavru var. Normalde 7 tane bebek vardı. Odayı aradım taradım yokkkk. Bebekler en fazla 4 günlük yürümeleri imkansızzzzz. Ya Allah'ım deliricemmm, yok ya. Odanın kapısını da açmadım hiç. Ya nerde olabilir?? Bebeği kaybettiğime inanamıyorummmm.

46 CEVAP

Kuzucansu44

Birde bebeklerin renkleri çok farklı. Anne kedi gri. 4 yavru da gri. 1 yavru beyazlı gri, 1 yavru siyah, 1 yavru da kahverengii

Anonymus552223

Yeni konu acin en iyisi:)

Zeke

İnat ettim, bu son:D
Fotoğraf altındaki seçeneklerden bu linki kopyalamanız gerekiyor:)

https://hizliresim.com/UzUOIP

Anonymus552223

Sizinkinde süt var mi

Kuzucansu44

Bunu buraya sormam çok saçma ama yani nerde olabilir? Daha önce yaşayan varmı? Benden başkası kaybetmez herhalde minicik bebeği

Kuzucansu44

Köpeklerimin birinin yatağına koydum hepsini. Hasta değildi ama 7 yavru var ve 3'ü çok fazla annesini ememiyor. Onları ben besliyorum. Ama eldivenle yani reddetme 3'ünü de reddederdi. Ama yok yani nerede bebekkkk

Kuzucansu44

Diğer bebekler dün koyduğum yerde taşısa hepsini taşırdı diye düşünüyorum. Heryere baktım yokkkk

Kuzucansu44

Fotoğraf paylaşmayı bilmiyorum aslında biliyorum ama olmuyor bir türlü. Defalarca denedim şu hızlı resimi ama olmuyor neyse.

Zeke

Hızlı resimde foto yükleyince bağlantı linkini kopyalayın.
Sonra buraya yazarken üstte 4.sırada iç içe geçmiş gibi bişey var ona tıklayın:D
Oradaki yazıyı silip yapıştırın, bu kadar

Kuzucansu44

Yok olmadı yine hep böyle oluyor, bende sorun var herhaldee

Zeke

Fotoğrafı ekledikten sonra aşağıda yükle yazıyor, ona basmayı unuttunuz sanırım:)

Kuzucansu44

Yok bastım resim gözüküyor ama kopyalayınca gözükmüyor. Ya da benim beceriksizliğimmm

Kuzucansu44

Onu hala beceremiyorum ama bebeklerin 3 ünü verdim. Yani annesini ememeyenleri.

Kuzucansu44

Şimdi emecek bir süt anneleri var. Peki anne kedi yavruları özler mi