Yeni Doğan Kedilerin Bir Tanesi Yokkkk

Kuzucansu44

Dünkü sorduğum sorudaki kedileri dün gece eve aldım. Bir odada kalıyorlar. Odanın kapısı kapalı, saat 12 de bebekleri yine besledim sonra anneye mama koydum, kapıyı kapattım. Köpeklerimi yıkadım sonra yine üste çıktım. Baktım 6 yavru var. Normalde 7 tane bebek vardı. Odayı aradım taradım yokkkk. Bebekler en fazla 4 günlük yürümeleri imkansızzzzz. Ya Allah'ım deliricemmm, yok ya. Odanın kapısını da açmadım hiç. Ya nerde olabilir?? Bebeği kaybettiğime inanamıyorummmm.

46 CEVAP

Kuzucansu44

Buldum. En sonunda umudu kesip aşağı indim ve bi ciyaklama sesi duydum. Gittim baktım, dişi kedim yatağında yatıyor hemen koynunda da yavru kedi. Yavru kediyi yalıyordu, yani temizliyordu sanırım. Odaya ne ara girdi, yavruyu ne zaman aldı bilmiyorum ama en sonunda buldummm:] ❤️

Anonymus552223

Hahahaha ilahi ya heyecan yasattiniz. Acaba sizin kedi mi baksa ona? Siz de suttozu verirsiniz

ZehraBulutt

Hasta yavruları anneleri yiyebiliyormuş, çok korkunç ama böyle bir şey mi oldu acaba. Buhar olup uçacak hali yok sonuçta.

Siyammm

Çok sevindim :D

ZehraBulutt

Ya çok güldüm resmen çocuk kaçırmış sizin kedi. Kıyamam o da anneliği yaşamak istiyor demek. Peki yavruların anneleri yanında değil miydi nasıl alabilmiş, bu arada sizin kedilerden kapıyı açabilenler var bence dikkatli olun, kapı kapalıydı dediniz çünkü.

Anonymus552223

Kilitliceniz madem kopekler zarar vermez degil mi:( şuan sizin ev aşiri eglencedir ya

Zeke

Oh ya :D
Salak çocuk kim bilir nerdeydi.
Bence kutunuz varsa onun içine koyun da sağa sola düşmesin salakolar :D

Eh rahatladim sonunda :Dd stres oldum burda nereye gitti hayvancagiz diye

Anonymus552223

3 taneyle ilgilenemeyebilirsiniz, hepsini tek tek beslemek, zor olur. Cis falan yaptirir sizin kedi ama sicak tutar. Annesi iyice reddederse veya besleyemezse yapabilirsiniz.

Anonymus552223

Ya da donusumli emzirin. Mesela cok emenlerden 3 tanesini alip baska yerde sut tozu verin, kalanlar emsin. Yani az da olsa anne sutu emsin hepsi

Anonymus552223

Zehra bence cansu hanim kedilerle ilgilenirken onunla birlikte girdi o ara olan oldu. Ama bizin anne kedilerimi asla sokmuyor, kovaliyor. Sizin ki bir bir azalsinlar diye bakti heralde o da bikmis 7 kızandan

Zeke

Belki de annesi götürdü bıraktı ne var şununla da sen ilgilen diye :D

Zeke

Oy yerim fotoğraf paylaşın bizimle de:))

Kuzucansu44

Köpeklerim zarar vermez asla. Bir keresinde Pars eve yavru kedi getirmişti, 2 aylık.

Heryere bakin cunku o odadan baska biyere gitmis olamazlar zaten 4 gunluklerse yuruyemiyorlardir annesi mutlaka goturmustur biyere birakmistir