Yeni Doğan Kedilerin Bir Tanesi Yokkkk

Kuzucansu44

Dünkü sorduğum sorudaki kedileri dün gece eve aldım. Bir odada kalıyorlar. Odanın kapısı kapalı, saat 12 de bebekleri yine besledim sonra anneye mama koydum, kapıyı kapattım. Köpeklerimi yıkadım sonra yine üste çıktım. Baktım 6 yavru var. Normalde 7 tane bebek vardı. Odayı aradım taradım yokkkk. Bebekler en fazla 4 günlük yürümeleri imkansızzzzz. Ya Allah'ım deliricemmm, yok ya. Odanın kapısını da açmadım hiç. Ya nerde olabilir?? Bebeği kaybettiğime inanamıyorummmm.

46 CEVAP

Kuzucansu44

Benimki derken dişi kedim mi onda yok. Ama bir arkadaşımın kedisi doğum yapmış fakat yavrular ölmüş. Bu yüzden annenin sütü var bende ona verdim 3 yavruyu