Kedime Nolduğunu Anlamıyorum Lütfen Bakın

Kedim bizim pencereye gelen sokakta beslediğim bir kedidir bu kedi hamileydi doğuma yakındı 3 gün yoktu sonra midesi inik bir şekilde geldi dün doğum yaptı galiba dedim yemeği verdim falan 1 saat sonra hareketsiz olduğunu gördük nasıl desem zor yürüyor gibi mide tarafına dokununca canı acıyor hiç anlam veremiyorum neyi var acaba yavruları nerde bilmiyorum yürümeye mecali olmadığı için gidemiyor acaba doğur Muşmudur bilmiyorum ama midesi biraz inmişti ve kanama olmutşu lütfen acil geri dönüş yapılsın

58 CEVAP

Sudeckmkc

Baytarlar da iyi kötü bakıyor evcil hayvanlara onlara götürün ya da arayıp sorun en azından bizi haberdar en mutlaka

LadyAndCat

Size veteriner lâzım...

canhlya23

Böyle birşey arkadaşımın başına gelmişti içeride bebek kalmış olabilir belediyedeki veterinerlere götürmeniz en iyi olacaktır halen düzelmediyse

qazi28

Eğer veteriner yoksa en mantıklı olanı evde bekleyip kedinin ölmesi değil, az da olsa anlama şansı olan baytar vs diğer hayvanlarla ilgilenen kişilere gitmek olduğunu düşünüyorum. EN azından farklı bir bakış acısıyla vs yardımcı olma şansları var .Sadece beklemekten daha iyi bir tercih bence

Çok acil bakar mısınız karnını okşadım sıvı çıkıyor okşadıkça

nalathecat

Sana burdan kimse yardım edemez, sen de bekledikçe mucize olmayacak. Ara bir numarayı yardım iste

Phoibos

Evet kedinin durumuyla ilgili güncelleme yapabilir misiniz lütfen? :/

Bir çok yeri aradım geri dönmediler wpden yazdım görüldü atıldı ben bir çok şeyin para iÇin yapıldığını anladım bu sayede ve burada öyle insanlar olmadığı için buraya yazıyorum Başka çarem yok çünkü

Kediden hem sıvımsı hemde kan şeklinde bişi akıyor ancak mide tarafına dokunduğumda direk yere yatıyor şuan uyuyor

Ve nerden akıyor demişsiniz cinsel bölgesinden akıyor doğum yaptığı yer işte oradan.

Vajinden gelen sıvının rengi berraksa bir problem yok sancı bekliyordur hayvan, kan gelmesi de normal olabilir doğum başlayalı belirtilere göre çok olmadı daha sıvı rengi koyu gelirse tehlike vardır suni sancı gerekiyor olabilir muhakkak size bu saatte whatsapptan yardımcı olabilecek veterinerler var 24 saat açık olan kliniklere mesaj atmaya devam edin sizin şehrinizde olmak zorunda değil sadece sanal yardım almak istiyorsunuz,başka şehirle 24 saat açık olan kliniklerine de mesaj atın whatsapptan

bbeyzvv

eğer doğum başlamazsa yarına ölebilir kedi umarım başlar :(

bulunduğu belediyede olmadığını belirtmiş çaresiz zaten. yapabileceği her şeyi sonuna kadar yapıyor. bir şeylere tenezzül etmeyen aciz biri olsaydı veterinerlere mesaj atıp arayıp uğraşmazdı. çaresizce yardım istiyor. yok işte veteriner. son çare akıl akıldan üstündür deyip yardım istemiş. daha ne yapsın? bu arada güncel durumu bildirir misiniz?

Sudeckmkc

Edin*