Kedime Nolduğunu Anlamıyorum Lütfen Bakın

Kedim bizim pencereye gelen sokakta beslediğim bir kedidir bu kedi hamileydi doğuma yakındı 3 gün yoktu sonra midesi inik bir şekilde geldi dün doğum yaptı galiba dedim yemeği verdim falan 1 saat sonra hareketsiz olduğunu gördük nasıl desem zor yürüyor gibi mide tarafına dokununca canı acıyor hiç anlam veremiyorum neyi var acaba yavruları nerde bilmiyorum yürümeye mecali olmadığı için gidemiyor acaba doğur Muşmudur bilmiyorum ama midesi biraz inmişti ve kanama olmutşu lütfen acil geri dönüş yapılsın

58 CEVAP

bbeyzvv

onlar anlamaz çoğu veteriner teknisyeni olarak geçiyor ve durum ciddi

canhlya23

Böyle birşey arkadaşımın başına gelmişti içeride bebek kalmış olabilir belediyedeki veterinerlere götürmeniz en iyi olacaktır halen düzelmediyse

canhlya23

Böyle birşey arkadaşımın başına gelmişti içeride bebek kalmış olabilir belediyedeki veterinerlere götürmeniz en iyi olacaktır halen düzelmediyse

canhlya23

Böyle birşey arkadaşımın başına gelmişti içeride bebek kalmış olabilir belediyedeki veterinerlere götürmeniz en iyi olacaktır halen düzelmediyse

canhlya23

Böyle birşey arkadaşımın başına gelmişti içeride bebek kalmış olabilir belediyedeki veterinerlere götürmeniz en iyi olacaktır halen düzelmediyse

nalathecat

kardeş sen nerede yaşıyorsun illa belediyeden yardım edecek birini bulabilirsin? büyükbaş hayvanlara bakanlar da veteriner hekim sonuçta ve hepsi tüm hayvanları bilir okullarında okur, kedi köpekten tut böceklere kadar.

Öyle olmuyor işte kaç tanesine gittim yok bilmiyoruz dedi bir tanesi biliyorum dedi götürdüm eski kedim içim kedim öldü

Anonymus552223

Nereden su akiyor ve ne renk

nalathecat

O zaman ne yap biliyor musun, internetten herhangi bir veteriner kliniğinin numarasını bul onları ara durumu anlat hatta whatsapptan videosunu resmini at. Çare tükenmez istedikçe!!!
(bu saatte açık olan 7/24 klinikler de var)

bbeyzvv

son durum ne

merhaba durum nedir?

Hafsa7

Instagramda çok fazla yardımcı olabilecek veteriner kliniği var 7/24 cevap verip elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışan çok veteriner var durumunu anlatın size yardımcı olacaklardır.

bbeyzvv

iremtrkmn
veterinerlik lisesi bitirenler üni okumadan büyükbaş küçükbaş hayvan bakabilirler ama sadece liselik bir bilgiyle olacak iş değil kedininki
karnını ovalayın hareket var mı acaba

bbeyzvv

bizim veterinerin numarasını atayım isterseniz akşam 7ye kadar açık onlar uzaktan çok yardım ederler
akademi veteriner

bbeyzvv

güncel