Kedime Nolduğunu Anlamıyorum Lütfen Bakın

Kedim bizim pencereye gelen sokakta beslediğim bir kedidir bu kedi hamileydi doğuma yakındı 3 gün yoktu sonra midesi inik bir şekilde geldi dün doğum yaptı galiba dedim yemeği verdim falan 1 saat sonra hareketsiz olduğunu gördük nasıl desem zor yürüyor gibi mide tarafına dokununca canı acıyor hiç anlam veremiyorum neyi var acaba yavruları nerde bilmiyorum yürümeye mecali olmadığı için gidemiyor acaba doğur Muşmudur bilmiyorum ama midesi biraz inmişti ve kanama olmutşu lütfen acil geri dönüş yapılsın

58 CEVAP

Bulutcemre

Son durumu ben de çok merak ettim .Nasıl iyi mi

Zeke

Evet cidden güncelleme yapsanız keşke :/
İnşallah doğum yapmıştır artık

Hayır doğum yapmadı ancak yorgun ve bitkin rutini günlük olarak şöyle her gün sabahtan akşama kadar penceremizde uzanıp yemek getirmemi bekliyor ve uzanıyor sonra ona yaptığım yuvada gece uyuyor bı gece baktım herhangi bir sıvı yok durum böyle

Anonymus552223

Acaba düsük mu yapti

Bulutcemre

Herhangi bir profesyonel yardım alabildiniz mi

Hayır

Alamadım çünkü dediğim gibi anlayan yok sadece wp üzerinden görüştüm yavrulardır ölmüş ve depresyona girmiş olabilir falan ihtimalleri sundu şuan yapacak bir şey yok dedi sadece olduğu gibi bırak dedi yanlış bir şey yaparsan ölümüne sebep olabilirsin dedi öyle yapıyorum bende

Anonymus552223

Karnini ellediginizde kıpırdayan biseyler var mi?

Bulutcemre

Umarım her şey yolundadır.Çok üzüldüm kuzucuk için

iremtrkmn

Veterinerlik fakültesini bitiren her veteriner getirilen hayvanlara bakmak zorunda. Bende sizin gibi küçük bir yerde bulundum ne demek istediğinizi anlıyorum ama zorlamalısınız itiraz etmelisiniz çünkü bu sizin çözebileceğiniz basit bir mesele değil. Kesinlikle veterinere gidin!

Bulutcemre

Nerede oturduğunuzu merak ettim. Yani hiç mi şans yok

Bulutcemre

Nerede oturduğunuzu merak ettim. Yani hiç mi şans yok

Suraemir

Siz hala bir veterinere götürmeyi tenezzül edemediniz mi hayvanı anlamıyorum ki?