Sanırım Mutlu Olmalıyım:)

Zeke

Bir kısmınızın bildiği gibi bahçemizdeki kedi doğum yaptı 2 hafta önce.
Annemiz 16-17 aylık falan tahminimce.
Bir de benim yaramaz bir kızım var o da yaklaşık 9 aylık kadar.

Şimdi özet durumumuz şu, mini boy ailemiz balkonumuzda ikamet ediyor, kuytu bi köşede baya güzel bir yer yaptım onlara.
9 aylık eşek kızım ise kıskançlığından resmen çatlamak üzereydi...Kapımızdan inmiyor sürekli tırmalayıp miyavlıyordu uzun ağlamaklı bir sesle.
Ben sürekli ilgileniyorum farkettiğimden beri. Onun yanında diğerlerine pek bakmıyorum, mamasını yerken bekliyorum, oyun oynuyorum,oynamasak da yanında duruyorum, dün kucağımda uyuttum hatta 2 kere.
Ama o kıskançlık hiç geçmedi...

İlk 1 hafta -koku değişiminden sanırım- anneye tıslıyordu.(normal hali sevecendir)
Son günlerde anneye ara ara tıslayıp çoğunlukla seslenmiyodu.
Dün yoğun bir şekilde 3 bebemizin yanına gidip tıslayıp aşağı iniyordu :D

Neyse bugüne geldik. Bir de baktım ki anaları yokken sen tut kutularının içine gir bebeklerin yanına yat :D
Sonra anne emzirirken birkaç yeltendi girmek için.
Sonra o çıkınca yine girdi. Çıktı dediğim de kutunun yanında yerde yatıyor. Yani gayet gözünün önündeler.
Şuan ise bizim kız bebeklere sarılmış uyuyor :D
Ya bana baya anormal ve uzak geliyordu bu durum ama resmen yaşadım.
Bir sakıncası vs olmaz değil mi??

60 CEVAP

Zeke

Artı olarak sonrasında baktım anne kedi de büyük eşeği yalıyor.
Evcilik oynayan kızlar gibiler şuan afhjdjdjf

Zeke

Evet anlık bildiriyorum şuanda hepsi bir arada yatıyor şoktayız ailecek :D
Anneleri de yanında ama bebekleri bizim kız yalıyor hem kendilerini hem popolarını. Tuvaletlerini bile yaptırıyor? :O
Anne de iki seksen uzanmış izliyor öyle gayet mutlu...

Ay anlamadım neler oluyor şuan cidden hiç normal değil de iyiye işarettir dimi :o

zzeu

Kedimiz mi anneden emiyor.Aıwkakska.Aha.Teknik bi hata var siz kediyi bi tamir ettirin

Zeke

Ahdjdjjdsjdj vallahi billahi anneyi emdi anne de seslenmedi ölüyoruz ajdjdjdjdk
Ben de sütü bitirir mi acep dedim de iki lokma sonra memede uyudu napıyo ya bu ahdjfjfjd

Zeke

Şuan hiç normal olmayan bir şey daha yazıcam canlı yayın yapan haberciler gibiyim ama ay şoktayım

şokşokşok
Şimdi de 9 aylık bu kız meme emiyor........ anne kedi de seslenmiyor...

Noluyor yahu bilen birileri nolur yazsın :/

Anonymus552223

Koca dana sütü ziyan etmesin

Zeke

Yaaaa cidden gidip gördükçe ben de gülüyorum:D

Bebekleri yalayıp falan annelik yaptı önce. Sarıldı bebeklere, sarıyor böyle.
Hatta denemek için birini elime aldım ve anneden önce bizimki kalktı ayağa napıyon sen diye ahdjdjdjd

Sonra da baktım meme emiyor. Memede uyuyor. Anne kedi de bunu yalıyor.
Şuan rüyada olma ihtimalim daha yüksek shdjdjdjd

Zeke

9 aylık kedimiz DOĞUM YAPTI :O
Ay resmen şoktayım ben o kızgınlığa girdiğinde eve almıştım belki hatırlayan vardır.
Çiftleştirmedim yani kısırlaştırıcam diye ama demek ki bi arada çiftleşmiş de hamile kalmış da doğum yaptı ayyy inanamıyorum resmen ://///
Demek tüm o garip hareketleri bundanmış aboo biz de diyoruz delirdi :(((

dilaraxx

Ya son zamanlarda bu kadar güldüğümü hatırlamıyorum:))Diyordur zaten ilgilenen var ben niye bosuna yorulayım?

Sen git milletin cocugunu yala anasini em bebelere sut birakma kendi cocuguna bakma :ddd

Bulutcemre

Bence hiç sorun yok hatta müthiş bir gelişme.Kendiliğinden onlardan zarar gelmeyeceğini anlamış. Tabi sizin ona ilgi göstermeniz de etkili bunda. Bakmış pabucu dama atılmadı benle de ilgileniyorlar hemen uyum sağlamış eve yeni kedi gelmesini bekliyormuş sanki :)

Zeke

Hatta diyodum ki annemlere son günlerde ağırlaştı bu kilo aldı çok yiyo, az verelim obez olcak.

Yemin ederim bir kedi bu kadar çaktırmaz hamile olduğunu :/

Doğum yaparken bile hiç sesi çıkmadı. Bi baktık ki yavrulamış :/

LadyAndCat

Zeke tatlım senin kız daha küçük sayılır. Daha kendi ergen bu yüzden anne olmaya da pek hazır olmuyorlar ve erken anne olunca yavrulara ilgileri az oluyor. Kıyamam onun kendi hâlâ bebek bunun özleminde olmalı ki gidip meme emmiş yavrularla...
Oldukça ilginç bir deneyim yaşamışsınız:)

Fatmaduven

Bol bol bebek seversiniz.????

Zeke

He ya delirtti beni:D
O da kabul edemedi sanki bu ney diyo bence içinden
15 dk önce odama aldım başta bi panik oldu sonra rahatladı bakalım şimdilik iyi gibiler.
İnş canlı yayınımız son bulmuştur yeter bu kadar adrenalin kalbim dayanmıyor :(