Sanırım Mutlu Olmalıyım:)

Zeke

Bir kısmınızın bildiği gibi bahçemizdeki kedi doğum yaptı 2 hafta önce.
Annemiz 16-17 aylık falan tahminimce.
Bir de benim yaramaz bir kızım var o da yaklaşık 9 aylık kadar.

Şimdi özet durumumuz şu, mini boy ailemiz balkonumuzda ikamet ediyor, kuytu bi köşede baya güzel bir yer yaptım onlara.
9 aylık eşek kızım ise kıskançlığından resmen çatlamak üzereydi...Kapımızdan inmiyor sürekli tırmalayıp miyavlıyordu uzun ağlamaklı bir sesle.
Ben sürekli ilgileniyorum farkettiğimden beri. Onun yanında diğerlerine pek bakmıyorum, mamasını yerken bekliyorum, oyun oynuyorum,oynamasak da yanında duruyorum, dün kucağımda uyuttum hatta 2 kere.
Ama o kıskançlık hiç geçmedi...

İlk 1 hafta -koku değişiminden sanırım- anneye tıslıyordu.(normal hali sevecendir)
Son günlerde anneye ara ara tıslayıp çoğunlukla seslenmiyodu.
Dün yoğun bir şekilde 3 bebemizin yanına gidip tıslayıp aşağı iniyordu :D

Neyse bugüne geldik. Bir de baktım ki anaları yokken sen tut kutularının içine gir bebeklerin yanına yat :D
Sonra anne emzirirken birkaç yeltendi girmek için.
Sonra o çıkınca yine girdi. Çıktı dediğim de kutunun yanında yerde yatıyor. Yani gayet gözünün önündeler.
Şuan ise bizim kız bebeklere sarılmış uyuyor :D
Ya bana baya anormal ve uzak geliyordu bu durum ama resmen yaşadım.
Bir sakıncası vs olmaz değil mi??

60 CEVAP

Zeke

Vallahi o an tarihe tanıklık ettiğimden ses etmedim ne yalan söyliyim.
Ama bundan sonra müdahale ederim ahfjfjf

Bulutcemre

Bir fotoğraf alabilir miyiz nasıl merak ettim kuzuları

Anonymus552223

Eyvah eyvah.. kac tane yavruladi?

nejadekoldas

Ay yeni bebekleriniz olmuş hayırlı olsun allah analı büyütsün

Anonymus552223

Ama normal degil mi digeri de oyle olmamismiydi? Dogum yapti hayvan kolay mi

Anonymus552223

Yalayarak temizleyip tuvalet yaptirmiyo mu

psabrk

Ah ah aynen öyle işte @LadyAndCat o sadece bir tanesi onun gibi sayısızca insan var ve yaptıklarının yanlış değilde doğru olduğunu sanan yazık çook yazık cidden ... Maalesef onlarla aynı havayı soluyoruz .
@Zeke Anneye bak bezmiş ben niye doğurdum bunları der gibi :D İnşallah hepsi sağlıklı bir şekilde büyürr hepside çok tatlıı çok minnoşlar ya minik minik ^_^

Zeke

@ZehraBulutt :D evettt o burunlu bıyıklı kızım:D
Onun için ayrı bi şoktayım ya kendisi daha bebecik gözümde...
Hep dalga geçerdim çocukların olsa, minik minik senden kafalar dolansa çok komik olurdu diye:D bebekler babaya çektiğinden kısmen oldu bu ahshdjf
Bu ikiz sarmanlara kardeş ismi koycaz. Öneri alırız:)

Zeke

Evet sesleri de duysanız keşke :D
Evi ayağa kaldırıyo civcivler tam :d
Cinsiyet bilmiyorum şuanda minicikler diye çok almak istemiyorum elime:( ama erkekler gibi hissediyorum.

Anonymus552223

Aa cok miyavliyolarsa ememiyolar mi dersiniz

Zeke

Bizimkinin sütü gelmemiştir dimi :D
Zavallı bebikler ne bilsin arada bir ona gidip meme arıyorlar ama mümkün değildir dimi, gerçi şu olanlardan sonra her şey mümkün :D

Anonymus552223

Yok mumkun degil sutu gelmesi

Zeke

Bir video çekmiş bizimkiler, yüklüyorum ama olur umarım.
(P.S: Videonun başında gri kediyi yalayan ANNE OLMAYAN KEDİMİZ :D)

https://streamable.com/hagwdv

Zeke

Ayyyyy arkadaşlar şokşokşok haberlerimize devam :////

Zeke

Yaaa sözde işte kısırlaştırıcaktım diye eve almıştım kızgınlık döneminde...
Ve yemin ediyorum çiftleştiğini hiç görmedim.
Belediyeyle sıkıntı yaşıyoruz bu konuda, ama bir şekilde halledip kısırlaştırcaktım :/
Ay resmen şoktayım.
Düşünsenize bırakın hamile oluşunu çiftleştiğini bile bilmiyoduk kiiiii +2 tane bebemiz oldu şuanlık :O