Mystic Mama Yorumu (Soru Değil)

bbeyzvv

yavru kedi maması içerik (kendi sitesinden):
Kurutulmuş ve taze Tavuk Eti (%50), Kahverengi Pirinç, Bezelye,
Nohut, Patates, Rafine Tavuk Yağı, Balık Yağı, Bira Mayası, Hidrolize Tavuk Ciğeri,
Nükleotit Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu,
Zerdeçal Kökü Tozu, Avizeağacı Özütü, Kabak, Havuç,Yucca, Pisilyum.
Mystic Logo

Mystic Tavuklu Yavru - Yetişkin Kedi Maması
ANASAYFA MAMALARIMIZ Kedi Mystic Tavuklu Yavru - Yetişkin Kedi Maması
Mystic Tavuklu Yavru - Yetişkin Kedi Maması
Kilogram: 15 Kg , 1.5 Kg
Protein: %35
Yağ : %18
Ham kül : %5
Ham Selüloz : %3
Nem : %8
Omega 6 : 3.60
Omega 3 : 0.65
Vitamin A : 37.500 IU/kg
Vitamin D : 2250 IU/kg
Vitamin E : 225 mg/kg
Vitamin C : 38 mg/kg
Taurin :2600 mg/kg
Çinko : 120mg/kg
Magnezyum: 0.065
Fosfor: 1
Potasyum: 0.85

fiyata göre içeriği gerçekten çok güzel olan bu mama hakkında iyi ve kötü yorumlar vardı ben de kendim yorumlamak istedim

2 kısır 1 anne kedim var ve numune talep ettim fotoğraftaki gibi 2 paket mama geldi paketi açar açmaz aç olmayanlar da yemek istediler hatta kavga bile ettiler kuru mama görünce kaçan yavrular da geldi ama yemediler mama taneleri bana biraz sert geldi sadece diş eti sorunu olan kedim yerken sıkıntı yaşadı (o bütün mamalarda sıkıntı yaşıyor) diğerleri kütür kütür yedi kokusu bence gayet hafif ve 1 paketi 3 kedi bir açışta bitirdi tuvaletlerini yaptıklarında da buraya yorum olarak belirteceğim ama site içeriği doğru yazdıysa fiyatına göre çok iyi diyebilirim şu an benim için geçer not aldı

not:hermos gıda firması tarafından gönderiliyor instagram sitesinden numune isteyebilirsiniz sadece kargo ödüyorsunuz 8.5tl

57 CEVAP

minky

Evet biliyorum.Sadece ya yavrur çıkınca mama anca biter.1 hafta falan kısır yerler yani.Yavru veya yetişkin,gurme alacağım.Gurme renklimtaneli değil dimi?

minky

gurme numune aldınız mı pe

minky

gurme numune aldınız mı pe

cckzk

Ben kitteni numune alıp denedim fakat benim kedim de ilk seferde yer gibi yapsa da sonra ölümüne yemedi. Mecburiyetten petshoptan 1 kg almak zorunda kalmıştım ama yedirmek mümkün değildi. Feilicaydı önceki maması ona da geç alışmıştı ama mystic'in yanında onu bayıla bayıla yedi. Ben de o 1 kg bitene kadar hep feilicayla karıştırdım ve sokak kedilerine verdim. Malesef bizden geçer not almadı. Şu an bonacibo kitten veriyorum ilk baştan beri severek yiyor. Mystic bir daha denemem ne yazık ki...

minky

Numune kaç gram?

minky

Mystic instagrama baktım gurme renkli değil snrm

minky

Baya varmış msağolun

bademthecatt

Banada instagram hesaplarındaki numune çekilişinden mama çıktı bende ulaştığında deneyimleyip yazarım

bbeyzvv

karar veremedim ya şimdi matisse geldi sipariş etmiştim 10 kg eğer matisse yararsa matisseyle yolumuza devam ederiz yaramazsa mecbur mystic denerim

minky

Bence içerik olarak mystic daha iyi.Matissede çok tahıl var

minky

Bence içerik olarak mystic daha iyi.Matissede çok tahıl var

nidaxu

matissenin içinde mısır gluteni olduğu için vazgeçmiştik bizde. mystic iyi gibi şimdi içeriği matisseye göre daha iyi bence

nidaxu

https://hizliresim.com/S4QpCq

buyrunuz mystic gurme mama bu şekilde

bbeyzvv

mystic daha iyi evet ama çoğu kediye iyi gelmemiş umarım bşzimkilere iyi gelir

minky

Taneleri yuvarlak değilmiş kolayca yerler.Kitten bulabilirsem uygun onu alırım ama yoksa gurme.3çeşit et var hem