Mystic Mama Yorumu (Soru Değil)

bbeyzvv

yavru kedi maması içerik (kendi sitesinden):
Kurutulmuş ve taze Tavuk Eti (%50), Kahverengi Pirinç, Bezelye,
Nohut, Patates, Rafine Tavuk Yağı, Balık Yağı, Bira Mayası, Hidrolize Tavuk Ciğeri,
Nükleotit Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu,
Zerdeçal Kökü Tozu, Avizeağacı Özütü, Kabak, Havuç,Yucca, Pisilyum.
Mystic Logo

Mystic Tavuklu Yavru - Yetişkin Kedi Maması
ANASAYFA MAMALARIMIZ Kedi Mystic Tavuklu Yavru - Yetişkin Kedi Maması
Mystic Tavuklu Yavru - Yetişkin Kedi Maması
Kilogram: 15 Kg , 1.5 Kg
Protein: %35
Yağ : %18
Ham kül : %5
Ham Selüloz : %3
Nem : %8
Omega 6 : 3.60
Omega 3 : 0.65
Vitamin A : 37.500 IU/kg
Vitamin D : 2250 IU/kg
Vitamin E : 225 mg/kg
Vitamin C : 38 mg/kg
Taurin :2600 mg/kg
Çinko : 120mg/kg
Magnezyum: 0.065
Fosfor: 1
Potasyum: 0.85

fiyata göre içeriği gerçekten çok güzel olan bu mama hakkında iyi ve kötü yorumlar vardı ben de kendim yorumlamak istedim

2 kısır 1 anne kedim var ve numune talep ettim fotoğraftaki gibi 2 paket mama geldi paketi açar açmaz aç olmayanlar da yemek istediler hatta kavga bile ettiler kuru mama görünce kaçan yavrular da geldi ama yemediler mama taneleri bana biraz sert geldi sadece diş eti sorunu olan kedim yerken sıkıntı yaşadı (o bütün mamalarda sıkıntı yaşıyor) diğerleri kütür kütür yedi kokusu bence gayet hafif ve 1 paketi 3 kedi bir açışta bitirdi tuvaletlerini yaptıklarında da buraya yorum olarak belirteceğim ama site içeriği doğru yazdıysa fiyatına göre çok iyi diyebilirim şu an benim için geçer not aldı

not:hermos gıda firması tarafından gönderiliyor instagram sitesinden numune isteyebilirsiniz sadece kargo ödüyorsunuz 8.5tl

57 CEVAP

bbeyzvv

hayır ben normal kitten istemiştim sayfaya yazıp belirtirseniz öyle yollarlar herhalde ama renkliyse almayın bence

bbeyzvv

gün içinde yine vereceğim bakalım

bbeyzvv

80-90 gram falan galiba

bbeyzvv

evet her paket bir kedinin bri günlük yiyeceği kadar falan

bbeyzvv

ayyy çok tatlı

irisutku

diskilarinda koku oldu mu 1 sene gecmis fakat hatirliyorsaniz ve yesillendirirseniz cok memnun olurum🥲

PumCatLitter

Pum Cat yöneticisi olarak değil
kedi annesi Burçin olarak ben de ufak bir yorum yapmak istedim.
biz de kedilerimiz için petshop'ımız önerisi üzerine kullandık önce deneme maksadıyla açık mama(bu konuda çok fazla soru ya da eleştiri oluyor ancak sürekli satış varsa mamanın tazeliğinden ve satıcının güveninden şüphe etmiyorsanız deneyebilirsiniz) aldık. çok iştahla yedi. bir kedimizin sağlık sorunları var başta endişe etsem de 1 aylık kullanımda oldukça memnun kaldım. ancak ikinci ayda devam eden sağlık sorunlarının üzerine diş eti sorunları da ortaya çıkınca bir süre ara verip farklı mamalar denedik. bu süreçte çok fazla kilo verdi kedimiz ve hiçbirini mystic kadar iştahla yemedi. açıkçası ben firmayla bir kaç kez telefonda görüşme yaptım. yeni sayılacak bir firma ve satış stratejisini düşük fiyat üzerinden belirlemiş. bu sebeple içeriğe göre fiyatın uygun olduğunu düşünüyorum. mystic'te açık mama olarak fiyatları oldukça zamlandı bu hafta. muhtemelen firma ilgi gördükten sonra fiyat artışına gitme kararı almış olabilir.

gulsundusmez

@minky sokak kedileri çok sevdi ben denedim ama sonra alamadım maddi gücüm yetmedi

Anika

Royal Canin, Hills Pet, Enjoy

Isel

Mystic tavuklu yavru kedi maması kedimi çok kötü ishal yaptı küçücük hayvan anormal dışkıladı ve 15 günlük bir süreçte bunu gördük çünkü önceleri eski mamasıyla karıştırıyordum yine yumuşaktı ama tamamen mystice geçince sindirim sistemi bozuldu resmen hemen ertesi gün prochoice mamaya geçtik biraz haşlanmış patates verdikte kakası öyle normale döndü, not:tek olumlu gördüğüm şey tüy dökümünü çok azaltmış olması

Lils

Sokak kedileri için alacaksanız benim verdiğim her sokak kedisi yedi mystic kitten'ı. Bizimki 3 aydan beri tüketiyor o yüzden sıkıldı sanırım. Yiyor ama bazen iştahla bazen iştahsız. Kuzenimin kedisi seçici değil ama mystic yemedi. Kediden kediye değişiyor sanırım. Ben bir daha almayı düşünmüyorum. Çünkü 15 kilo çok fazla tek kedi için. 1.5 kilo olarakta biraz pahalı. Yine de indirimde 1.5 kilo alıp kullanabilirim.

sahraxfittiko

şuan kullanıyorum ve kedim bayıla bayıla yiyorr