Mystic Mama Yorumu (Soru Değil)

bbeyzvv

yavru kedi maması içerik (kendi sitesinden):
Kurutulmuş ve taze Tavuk Eti (%50), Kahverengi Pirinç, Bezelye,
Nohut, Patates, Rafine Tavuk Yağı, Balık Yağı, Bira Mayası, Hidrolize Tavuk Ciğeri,
Nükleotit Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu,
Zerdeçal Kökü Tozu, Avizeağacı Özütü, Kabak, Havuç,Yucca, Pisilyum.
Mystic Logo

Mystic Tavuklu Yavru - Yetişkin Kedi Maması
ANASAYFA MAMALARIMIZ Kedi Mystic Tavuklu Yavru - Yetişkin Kedi Maması
Mystic Tavuklu Yavru - Yetişkin Kedi Maması
Kilogram: 15 Kg , 1.5 Kg
Protein: %35
Yağ : %18
Ham kül : %5
Ham Selüloz : %3
Nem : %8
Omega 6 : 3.60
Omega 3 : 0.65
Vitamin A : 37.500 IU/kg
Vitamin D : 2250 IU/kg
Vitamin E : 225 mg/kg
Vitamin C : 38 mg/kg
Taurin :2600 mg/kg
Çinko : 120mg/kg
Magnezyum: 0.065
Fosfor: 1
Potasyum: 0.85

fiyata göre içeriği gerçekten çok güzel olan bu mama hakkında iyi ve kötü yorumlar vardı ben de kendim yorumlamak istedim

2 kısır 1 anne kedim var ve numune talep ettim fotoğraftaki gibi 2 paket mama geldi paketi açar açmaz aç olmayanlar da yemek istediler hatta kavga bile ettiler kuru mama görünce kaçan yavrular da geldi ama yemediler mama taneleri bana biraz sert geldi sadece diş eti sorunu olan kedim yerken sıkıntı yaşadı (o bütün mamalarda sıkıntı yaşıyor) diğerleri kütür kütür yedi kokusu bence gayet hafif ve 1 paketi 3 kedi bir açışta bitirdi tuvaletlerini yaptıklarında da buraya yorum olarak belirteceğim ama site içeriği doğru yazdıysa fiyatına göre çok iyi diyebilirim şu an benim için geçer not aldı

not:hermos gıda firması tarafından gönderiliyor instagram sitesinden numune isteyebilirsiniz sadece kargo ödüyorsunuz 8.5tl

57 CEVAP

Kerevit

Ben kargo ödememiştim. Benimki de ilk seferde saldırdı 2. Defa yüzüne bakmadı. Oysaki ucuz ucuz Alcaktık ne güzel:(

minky

Aslında numune ile etki görmek biraz zor alır.Önce karıştırarak geçmek sonra sürekli kullanmak gerek ve bu süreçte mama etkisini gösterene kadar 15 gün geçer nereden baksan.Ben sokak kedilerine alacağım.Yemezlerse diye aklım çıkıyo.15 kilonun boşa gittiğini düşünmek bile istemiyorum.Hangi çeşidini alacağım onu bile seçemedim

suledoruk

Çok teşekkürler çok detaylı inceleyip yorumlamışsınız

nidaxu

gurme mamasını biz aldık 15kg. mamalar renkli değil ama şekilleri farklı. bundan önce de somonlusunu almıştık bu sefer gurme deneyelim dedik. gayet severek yiyolar ama dışkıları gerçekten kötü kokuyor. mevsim geçişindeyiz tüyleri çok dökülüyo bununla ilgili bişey diyemicem o yüzden ve bu arada bende ilk numune talep etmiştim benden kargo ücreti almamışlardı

minky

MyStic içerik doğruysa çoğundan iyi

bbeyzvv

kumda ben her zamankinden farklı ağır bi koku almadım matisseyi bugün açtım bitinince mystic alıcam evde şu an 4 marka mama var kafayı yiyebilirim yakında dpğsmcismxşdmc

Anonymus552223

Minky somonlusunu yemeyen kedi gormedim cok seviyolar. Ama kisir kedi mamasi somonlusu. Hamile ve yeni dogurmusa da ondan veriyom.

minky

@nidaxu fotoğraf atabilir misinz?Kitten önceliğim ama biraz fazla fiyat diğerlerine göre

bademthecatt

Mystic içeriği hakkında şüpheliyim. Matisse kullanıyoruz biz şuan çok tüy dökülmesi var mevsimsel dökülmeden öncede böyleydi ama genel olarak memnunum

bademthecatt

Evet minky içerik olarak doğruysa güzel gerçekten matisse bende bir daha almıcam

ZehraBulutt

Matisse uzun süre kullandım, benim kedime çok yarıyor, tüy dökülmesi yapmıyor, kakası falan her seyi iyi, ama mısırdan dolayı ben de almıyorum artık.

Mothercat

Evet içeriği çok güzel bir mama bende alıp almamak konusunda çok kararsız kaldım bildilendirdiğiniz için teşekkürler içeriği bence gerçektir çünkü birçok sitede araştırdım aynı içerik ama çok uygun bende alabilirim çünkü güzele benziyor :)

minky

Ay ben her çeşitten almak istiyorum numune.1tane veriyorlar dimi?Eğer kargo ücreti almıyorlarsa bende isteyeceğim de?

Erogluekiin

Ben numune almadan bir çılgınlık yapıp direk 15 kg kaldım. Şu an bitmek üzere, tüy dökme sorunu olarak pek bir şey diyemem zaten kedilerimin bağışıklığı düşüktü şimdi vitamin kullanıyorum ve tüy dökme eskisine oranla daha azaldı. İlk başlarda kakaları çok kokuttu yani evin içinde dayanılmaz bir koku oluyordu kumumu değiştirdim pelet kuma geçtim şu an koku sorunu da kalmadı. Ama ben Bonocibo aldım onu kullanacağım et takviyesi vereceğim. Mystic i ilerde rotasyon için kullanabilirim. Denemeye değer bir mama ( ek olarak iki kedim de yemeye bayılıyor)

minky

Ay bizde her çeşit var,dili,erkek,yavru,emziren.Somonlu mama hiç yemediler.Onlara versem sorun olmazsa direk alırım.Onun dışında yavruların ilk maması kısır somonlu olsa sorun olur mu