Mystic Mama Yorumu (Soru Değil)

bbeyzvv

yavru kedi maması içerik (kendi sitesinden):
Kurutulmuş ve taze Tavuk Eti (%50), Kahverengi Pirinç, Bezelye,
Nohut, Patates, Rafine Tavuk Yağı, Balık Yağı, Bira Mayası, Hidrolize Tavuk Ciğeri,
Nükleotit Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu,
Zerdeçal Kökü Tozu, Avizeağacı Özütü, Kabak, Havuç,Yucca, Pisilyum.
Mystic Logo

Mystic Tavuklu Yavru - Yetişkin Kedi Maması
ANASAYFA MAMALARIMIZ Kedi Mystic Tavuklu Yavru - Yetişkin Kedi Maması
Mystic Tavuklu Yavru - Yetişkin Kedi Maması
Kilogram: 15 Kg , 1.5 Kg
Protein: %35
Yağ : %18
Ham kül : %5
Ham Selüloz : %3
Nem : %8
Omega 6 : 3.60
Omega 3 : 0.65
Vitamin A : 37.500 IU/kg
Vitamin D : 2250 IU/kg
Vitamin E : 225 mg/kg
Vitamin C : 38 mg/kg
Taurin :2600 mg/kg
Çinko : 120mg/kg
Magnezyum: 0.065
Fosfor: 1
Potasyum: 0.85

fiyata göre içeriği gerçekten çok güzel olan bu mama hakkında iyi ve kötü yorumlar vardı ben de kendim yorumlamak istedim

2 kısır 1 anne kedim var ve numune talep ettim fotoğraftaki gibi 2 paket mama geldi paketi açar açmaz aç olmayanlar da yemek istediler hatta kavga bile ettiler kuru mama görünce kaçan yavrular da geldi ama yemediler mama taneleri bana biraz sert geldi sadece diş eti sorunu olan kedim yerken sıkıntı yaşadı (o bütün mamalarda sıkıntı yaşıyor) diğerleri kütür kütür yedi kokusu bence gayet hafif ve 1 paketi 3 kedi bir açışta bitirdi tuvaletlerini yaptıklarında da buraya yorum olarak belirteceğim ama site içeriği doğru yazdıysa fiyatına göre çok iyi diyebilirim şu an benim için geçer not aldı

not:hermos gıda firması tarafından gönderiliyor instagram sitesinden numune isteyebilirsiniz sadece kargo ödüyorsunuz 8.5tl

57 CEVAP

minky

Birde ben ne11 gittigiyr gibi sitelere pek guvenmıyorum ama sadece oradakiler ucuz sizce sorun olur mu?mama patlkak fln gelirse

bbeyzvv

GÜNCELLEME
şimdi 2. kez verdim ve yaş mama görmüş gibi tepki verdiler 10 kiloluk matisse mamaları bitince mystic 15 kiloluk alıcam umarım 2 ayda bir mama değiştirmem sorun olmaz

bbeyzvv

ayrıca mamanın kokudu diğer mamalara göre ağır değil bugün sadece mystic yediler kakalarının kokup kokmadığını yazacağım

Kerevit

Beyza matisseyi nerden aldın. 1.5 kilo somonlu almam lazım kısır ama 80 tl olmuş

bbeyzvv

ben *********tan kapıda ödemeyle 261 tlye (normalde 255) aldım 10 kiloyu site güvenilir ama yasak olayları yüzünden 25 nisanda sipariş vermiştim bugün geldi

ZehraBulutt

Beyza kaka güncellemesi yapacaktın :)

ZehraBulutt

Cıvıklık var mıydı peki, mystic için cıvıtıyor diyorlar.

bbeyzvv

hayır her zamanki kıvamdaydı

ZehraBulutt

Teşekkür ederim :)

bbeyzvv

bakalım 2. pakette de aynı hevesi gösterirlerse ve kakalarında halinde anormallik olmazsa bunun büyük paketinden alacağım

Kerevit benden de almadılar kargo parası da alıyoruz demişlerdi flsğlfsiclşsd

bbeyzvv

erkek kedim normalde diş eti sıkıntısı yüzünden pek mama sevmez ama anneciği dövdü yemek için umarım iyi sonuç gösterir

bbeyzvv

dediğim gibi fotoğraftakinden 2 tane geldi bana kargo ücreti var denmişti ama almadılar sizden alırlar mı bilmiyorum

bbeyzvv

dahaca kakalarını yapmadılar bekliyorum bakalım umarım kokmaz

bbeyzvv

kısır mamalar yavrular için besleyici değil

bbeyzvv

kısır mama yediği sürece et tavuk yumurta vs verirseniz olur gurmeyi almadım sadece numune aldım ben