Fikir Alışverişi

Cansumuezza

Arkadaslar şimdi bugun yaşadığım bir olayi anlatacağım sizlere fikrinizi merak ediyorum. Yaş mama almaya petsopa girdim petsop sahibi kuru mama olarak ne kullandığımi sordu Nd tahilsiz dedim. Sonra adam bana baktı ve NEE kedinizin böbreklerini mahvediyorsunuz bu yas mamaları falan da vermemeniz lazım mutlaka kısır kedi maması kullanmanız lazım dedi. Kedim dişi. Ev arkadaşımın kedileri biri erkek biri dişi onlarda tıpkı benim kedim gibi besleniyor 4 yaşındalar bir sıkıntı görmedik. Adam bana böyle cani gibi davraninca kendimi suçlu hissettim. Kısır mamayada karşıyım aslında ama fikirlerinizi ve tecrübelerinizi ogrenmeye geldim ne düşünüyorsunuz? Bu arada bizdeki 8 kilo Nd sokağa gitmişti kisirlastirilmis yemiyor kesinlikle benimki. Adamin dediği gibi kedimin 3-5 yila böbrekleri iflasmi edecek?

50 CEVAP

Cansumuezza

Ne güzel ya bizimkisi kuru mamanin hic bir türünü sevmiyor.. biraz daha araştırıp kendimi de hazırlayıp çiğ beslemeye geçeceğim nasipse . Ama şimdi kafamdaki tüm sorular cevaplandı teşekkür ederim cok :)

bademthecatt

Evet tata karıştı baya ya

ZehraBulutt

Bence bu gece de aynısını yapamayalım diye bize sabotaj düzenlediler

TATA yazmış kısır mamaya gerek yok benim oğlan 4 ay önce kısırlaştırıldı hiç kısır mama vermedim ilk kısırlaştırdığım hafta veterinerde ND ile proplanın kısır mama numunesini almıştım ağzına bile sürmedi sizin ki gibi benim oğlanda nefret ediyor kısır mamadan

TATA4242

MaşaAllah aman diyim,benim kediye nazar değdi,ona değmesin.Cansunun işide zor,ben şu şartlarda masrafını zar zor karşılıyorum.

TATA4242

Evet bazıları tamamen yok,petlebi adam kayırıyor sjsjjs

TATA4242

Hahahah ona ilk geldiğim zaman baktım sjsjsj silmişler :):):)

ZehraBulutt

Off bu ne be, petlebii kendine gel, şaşırma sabrımızı taşırma

ZehraBulutt

Evet özellikle benim mesajlarımı siliyor, gıcık petlebi

TATA4242

:D harbi seninkileri siliyor,bazı mesajlarını yeni görüyorum :):):)

ZehraBulutt

Silersen sil ulen, biz zaten burakla yeni site kurcaz, burak nerdesin

Cansumuezza

O kadar yararli yorum yaptiniz silmislermi yani PÜÜ

ZehraBulutt

Dün gecekileri diyorsan cansu, sen gittikten sonra coştu burası, sildikleri iyi oldu bir bakıma

ZehraBulutt

Ayyh ben gidiyom, petlebi gece yarısına kadar düzelt siteyi yoksa ofisinizi basarım hee

TATA4242

Girne Mh. Elifli Sk. Taş Apt. No: 13-15B Maltepe/İSTANBUL

Kolay gelsin :):):)