Fikir Alışverişi

Cansumuezza

Arkadaslar şimdi bugun yaşadığım bir olayi anlatacağım sizlere fikrinizi merak ediyorum. Yaş mama almaya petsopa girdim petsop sahibi kuru mama olarak ne kullandığımi sordu Nd tahilsiz dedim. Sonra adam bana baktı ve NEE kedinizin böbreklerini mahvediyorsunuz bu yas mamaları falan da vermemeniz lazım mutlaka kısır kedi maması kullanmanız lazım dedi. Kedim dişi. Ev arkadaşımın kedileri biri erkek biri dişi onlarda tıpkı benim kedim gibi besleniyor 4 yaşındalar bir sıkıntı görmedik. Adam bana böyle cani gibi davraninca kendimi suçlu hissettim. Kısır mamayada karşıyım aslında ama fikirlerinizi ve tecrübelerinizi ogrenmeye geldim ne düşünüyorsunuz? Bu arada bizdeki 8 kilo Nd sokağa gitmişti kisirlastirilmis yemiyor kesinlikle benimki. Adamin dediği gibi kedimin 3-5 yila böbrekleri iflasmi edecek?

50 CEVAP

Aysenmstura

Ev kedileri çok enerjik olmadıkları için fazla proteinli mamalar onlar için iyi değil diye duymuştum bende ne kadar doğru tabi ki bilemem

bademthecatt

Hala düzelmemiş :Ddd

TATA4242

Rica ederim,ben teşekkür ediyorum.

Cansumuezza

@onur evet tabi dikkat ediyorum herseyine ama uzun vadede geri dönüşü olmayan zararlara sebep olmaktan korktugum icin bu soruyu açtım şükür icin rahatladı :)

Cansumuezza

İçim*