Kedimin Cinsi Ne?

Merzela

Kedimin cinsini merak ediyorum. Sokakta buldum kardeşleri birbirlerine hiç benzemiyordu. Veterinere götürdüğümde pasaportuna tekir yazdı fakat sonra biraz tüylendi. Şüpelendim. Kırma olabilir diye düşündüm. Siz ne düşünüyorsunuz?

50 CEVAP

ferolet

Merak etmeniz çok normal, ben tepkimi açık açık yazdım. Size bir lafım yok benim de tekirim var yeri geldi acaba babası hangi renk diye merak ettim edilebilir yani. Benim sitemim buradaki bazı cevaplara. Hayırlı bayramlar

Kediduman

Kediniz uzun tüylü tekir sokakta örneği çok. Bu arada ülkemizde norveç orman kedisi var arkadaşlar üreten kişiler biliyordum malesef

Merzela

Merhabalar veterinere gittiğimde soracagımı söylemiştim kesin bilgi olarak paylaşmak istedim. Veteriner Norveç orman kedisi kırması olduğunu söyledi.
Tekrardan herkese teşekkürler.

iidyl

hayatımda yemediğim linçi şu soruda yemiştim.. haklı çıkmanın verdiği tatlı gurur ve kim ne dese linçleyen insanların varlığının verdiği rahatsızlıkla teşekkür ediyorum o koca yürekli veterinere :d

ZehraBulutt

İdildeki nasıl bir hırssa herkese mesaj atıp haklılığını kanıtlamaya çalışıyor. Bak ben sana birkaç tane daha uzun tüylü ırk söyleyeyim, google'dan aramana gerek kalmaz. İran, himalayan, british longhair falan, bunları da yazabilirsin sonraki sorularda.

Cansumuezza

Zehra füze atsaydin keşke :D

Siyammm

Sormayın sitede her aksakallï dede olduğu gibi ; uzun tüylü tekir Norveç , gri kediler russian blue

Siyammm

Bu kedi Bengal kedisi cansumuezza ne var onda bizim burda safkan annenin pofuduk serval yavruları çöpten artık topluyodu

ZehraBulutt

Uzun tüylü çok güzel bir tekir, çok şanlısınız.

sekerfare21

Çok tatlı bir tekir. Tekir tüyü kısa olan kediler için kullanılmıyor. Uzun tüylü tekirler de var. Hatta ‘sarman’ diye ayrı belirtilse bile sarmanlar da tekir.

Norveç orman kırması?

Burada bulunma nedenimiz kavga etmek veya cinsçilik yapmak değil. Sadece kırmaysa eğer ne olabilir ihtimalini tartışıyoruz. Standart bir sohbet sadece. Tekir ya da cins ne fark eder ki.

Sadece bu konuda bir yorum yaptım ve ikinci yorum onun açıklaması, bana pek inat etmek gibi gelmedi :’) ve dediğim gibi ısrar etmiyorum sadece yorum attım ortaya ve sustum üstüne çok düşünülecek bir durum yok bence

SELDAGEREN

UZUN TÜYLÜ TEKİR

Cins bir kediyr benzemiyor yuz hatlari veya yapisi. Uzun tuylu bir tekir ve cok guzel.