Kedimin Cinsi Ne?

Merzela

Kedimin cinsini merak ediyorum. Sokakta buldum kardeşleri birbirlerine hiç benzemiyordu. Veterinere götürdüğümde pasaportuna tekir yazdı fakat sonra biraz tüylendi. Şüpelendim. Kırma olabilir diye düşündüm. Siz ne düşünüyorsunuz?

50 CEVAP

bbeyzvv

smokin

Merhaba sevgili dost, benim sarmanım da uzun tuylu kedilerden. Sarman da bir tekir kedidir bu arada,her neyse konudan sapmayayım, veterinerimiz ona melez dedi ama ne melezi olduğunu bilmiyorlar. Norveç kırması olma ihtimali düşük ikimizinkinin de. Ama uzun tüylü yaramazlar oldukları kesin :3

Iremkrtp

Sokaklarda norveç orman kedileri var ben de besliyorum bir tane sahibi sokağa atmış yavruları oldu hatta. Sokakta besliyorum.

ZehraBulutt

Siyamm sorma artık gına geldi şu insanlardan ya aç bir bak norveç orman kedisi neye benziyor, maine coon neye benziyor, eğer hala elindekinin norveç orman olduğunu düşünüyorsan görmeyle ilgili ya da bilişsel bir sorunun var demektir. Neden illa cins çıkarmaya çalışıyorsunuz bu hayvanları bizim sokaklarımızda yaşayan kediler de cins özbeöz anadolu kedisi, her şeyde olduğu gibi yabancı hayranlığı burda da baş gösteriyor.

ZehraBulutt

Merzela benim yazdıklarımın hiçbirisi size değildi, diğer saçma yorum yapanlara yazdım ben.