Yavru Kedi Maması En İyisi

cicek67

Mamamız az kaldı biz hâlâ karar veremedik yardımcı olur musunuz en iyi hangisi olur? Bebiş 3 buçuk aylık

17 CEVAP

bbeyzvv

nd en iyi değil acana orijen instinct en iyi nd orta bütçeliler için iyi bütçeniz yeterliyse diğerlerinden alın

Orijrn en iyi mama ondan sonra acanave daha sonra ND.

Tugbammc

Ben anne ve yavruları için Royal canin mother &baby Cat yavru kedi maması kullanıyorum. Mama boyutları hem küçük hemde çok severek yiyorlar. 2,5-3 aylık oldular ve hem tüyleri hem gelişimleri çok iyi.. kesinlikle tavsiye ederim

bbeyzvv

rc içeriği leş bir mama ve hayvan deneyi de yapıyor asla almayın

Ebra_erdem

N&d nın kısır somonlusunu kullanıyorum gayet memnunum ama yavru maması nasıldır bilemiyorum

Kuzucansu44

Ben de Nd kullanıyorum. Şuan kısır olanını kullanıyorum ama yavruyken de yavru mamasını kullanmıştım. Gerçekten iyi bir mama, tavsiye ederim

Ebra_erdem

Benim kedim bazen parçalayarak yiyor bazende direk yutuyo ama tadına bayılıyor obez olucak diye ben ölçülü veriyorum :)

ezgoztr

Orijen acana çok iyi ama bütçenize uymayabilir, daha sonra instinct, fitmin, n&d gayet iyi, instagram hesaplari veya mail aracılığıyla numune talep ederek hangi aromayı sevdiğini gözlemleyebilirsiniz

Ben şu an üç buçuk aylık kedime Nd kitten tahılsız veriyorum, önceki mamasıyla karıştırıp veriyorum genelde. Boyut olarak ideal, kedim kıtır kıtır yiyor. İki yeşil mercimek tanesi kalınlığında diyebilirim biraz tuhaf bi tarif oldu ama :) Şu an *********'da biraz indirime girmiş, alacaksanız.

pashav89

acana, instinct, orijen en iyileri

Emrebozkurt

Markalı ürünlerin hepsi iyidir aslında. Kuru mamanın yanında arada yaş mamada verin. Bol bol su içsin , kuru mama ile beslenmede en önemlisi su. Macun vitamin takviyeside oldumu tamamdır.

cicek67

İnşallah kullanan veya öneren birileri olur. İnce eleyip sık döküyoruz arada kaldık iyice :D

cicek67

Peki boyutları nasıl? Mesela biz matisse kullanıyoruz ama çok minik olduğu için pek sevmediler gibi az daha büyük parçalı olsa iyi olacak gibi

cicek67

Hepinize çok teşekkür ederim. Bizim veterinerimiz demiştim royal canin alın diyor kendi sattığı içinde olabilir. Olumsuz çok yorum var. Nd en iyisi olacak gibi hem fiyat olarak da. Tekrar teşekkür ederim. *********'ya da bakayım madem indirimde :)

erssag

Kuru mamaları hepsi de aynı. Leş yani