Kedisi 10 Yıldan Fazla Yaşayan Kedi Sahipleri Var Mı?

Anket

1-5 Yıl
(12 oy)
5-10 Yıl
(9 oy)
10-15 Yıl
(4 oy)
15-? Yıl
(6 oy)
Toplam (31 oy)

Türkiye' de en yaşlı kedi normal takvime göre kaç yıl yaşadı?
Petlebi' de veya Petlebi dışında bildiğiniz uzun yaşamış kediler var mı?
Sizin kediniz insan yılına göre kaç yaşında?

54 CEVAP

SerkanO
Kedinin cinsi ve cinsiyeti neydi?

@Oske22
Fermuarlı pakettir umarım?
Bildiğiniz fermuarlı veya çıtçıtlı mama markası var mı?

Minimesi

Benim tanıdığımız kedisi 13 yaşında

cranberry

Benim arkadaşımın teyzesi 8 yıldır (emin değilim tam) bonacibo kullanıyır.Kedisi sağlıklı.

Faytekin

@LastBritish sansdir herelde sokak kedisiydi çünkü,daha iyi şartlarda olsaydı daha yaşardı muhtemelen.

BalliBadem

Ali bey, rawforus, barftr gibi paketler var ve neden hazır paket istiyorsunuz ki evde hazırlamak daha güvenli

BalliBadem

Özge hanım, 12 kg 1 sene iyiymiş Badem kuru mama yerken ayda 2 kg kuru mama hergğn ev yapımı mama ve haftada 2 hazır yaş mama yerdi ve o zamanlar 3 kg idi en son 3.5 oldu hala aynı

Oske22

@ballibadem
Benim kedi 1 ayda 1 kilo anca yiyor ordan hesapladım aslında. Sizinkiler cok iyi yiyormus. Sorun var sanırım benimkinde ultrasondan sonra bakacağız bakalım. İştahı yerinde ama sizinkilere gore as yiyor gibi. Umarım ciddi bir şeyi yoktur cok korkuyorum gerçekten ;(

@Oske22
O yurtdışına ki tanıdıklarınız kedilerini ne ile besliyordu acaba bir bilginiz var mı bu konu hakkında?