Noolur Sahiplenin Nolurr :''(( Acil Bakın Bir

SBKart2207

Kedimin yavrularını acilen sahiplendirmem lazım şuan aceleyle yazdığım icin uzun uzun anlatamıyorum ama annem yüzünden bu kadar acele ediyorum . Bugün eve geldi müjde diye ama sonra sana değil bana dedi bende güzel bir şey oldu sanmıştım. Sonra kedileri nilüfer belediyesi barınağına vericegini söyledi bir insan nasıl boyle vicdansız olur bilmiyorum . Seni dövüpte veririm diyo veremzsin diyince . Ve insanlarla iş birliği içinde resmen. Sanki her an gelip kedileri alicak gibi geliyo nolur sahiplenin . Yada ilanı yayın. Yardım edin. Yaşım 16 olduğu icin bir şey yapamayabilirim . En kısa sürede sahiplendirmem lazım :'/
Susam erkek ve siyah yoğunluklu ceku dişi beyaz yoğunlukta smokin kedi 17 nisan doğumlular iletişim için 05462246216 Bursa içinde yuva arıyorum

68 CEVAP

Anonymus552223

Ilan koyma isini erken yapmaliydiniz, benimkiler 1 aylik ilani actim bile, ancak bulunuyor

Anonymus552223

Yavrulardan 2si mi kaldi? Anneyle birlikte mi 4 tane

Anonymus552223

Su güzellikleri gorup kalbi yumusamiyorsa zaten anlatamazsiniz, öyle kabul edeceksiniz umarim duzgun yer bulunur. Ama barinak secenek olmasin, karsi çikin mantikli aciklamar da yapmayin, kedileri de alip kendinizi odaya kilitleyin gerekirse:)

SBKart2207

Cidden aklıma geliyor ama gider kapıyı kirar manyadi iyice artık kedileri alıp kaçarım almaya gelirse ve annem istedi diye belediyeye karşı koysam bile belediye alır mı zorla?

Anonymus552223

Belediye gelip eve almaz anneniz kendisi goturmeli.

SBKart2207

Maalesef yok kedisi olmasa sahiplenirdi belki bir arkadaşım ama onunda kedileri var ve daha fazlasına bakamaz . Diğerleri de zaten sahiplenmez herhalde . İnstada sayfalara mesaj attım hatta bazi tanidiklarima da atıyorum ilanı paylaşmaları için yarin da güzel fotolar çekeceğim. Bir sayfa paylaşır gibi geliyo ilanı bari ona güzel fotolar atayım

UfukYilmz

Sahiplenecek kişiler bulundu mu İzmir'den gelsek sahiplendirmez misiniz ara ara fotoğraf falan atsak

SBKart2207

Hayır daha bulunmadı. 5-6 yere attım ama sayfalar paylasmadi ve burada da ilan düşmedi . Her ne kadar acele ile sahiplendirsem de bir iki şartım var ve bir iki soru sormam lazım başımdan savarcasina birilerine vermek istemiyorum yanlış anlamayın . Eğer istiyorsaniz ve size vermekte tereddüt etmezsem neden olmasın :)

Dametualma

twitterda aslıcım var ona yazabilirsiniz yardımcı olacaktır , bende çok yere yazdim geri donus olmadi ama umarim sizin olur , bi de cevrenizdeki vetlerle gorusun bazen onlardada yavru kedi isteyenler oluyor belki cikar sansiniza .

SBKart2207

@zeke aaa çok teşekkür ederim :))

Anonymus552223

Eger barinaga giderlerse orda 100 tane buyuk irk kopegin arasinda kafeste olacaklar. Ben bahcedeki buyuk irklardan degilde icerdeki kucuk kopekten endiseliyim, cok fena oluyo onlar genelde ama kendisi daha iyi bilir kendi kopeklerinin tepkisini. Teyzemin kopegi kedilerle uyuyo cok guzeller

Anonymus552223

Gidip gorse keske bi kez

Ickis

https://www.facebook.com/groups/186598588605344/

Şu sayfayı pek sevmesem de buradan birilerini bulabilirsiniz diye düşünmekteyim. Ben saçma sapan cins kedi satışı ile alakalı ilanlar paylaşıyorlar diye sinirlerim bozulduğu için gruptan çıktım.

Fakat en azından Bursa sınırları içinden birilerini bulmanıza yardımcı olabilir. Elinizi çabuk tutun.

Anonymus552223

Sartlari en basta madde madde yazmak korkutuyo olabilir ben basta yazmiyorum, sonradan da sadece kisirlastirmadan bahsediyorum cok gerekli diyorum, zamani gelince yine konusuruz benim gittigim veteriner var diyorum. Basta hic kedi bakmamis bir insan dusunun kedi istiyor, madde madde kanunname gibi birsey cikiyor önune, ne kadar gerekli olsa da onun gordusu sadece bir suru kural olacak

bademthecatt

Bursadayım İnstagram hesabımdan paylaştım inşallah yuvalanırlar