Noolur Sahiplenin Nolurr :''(( Acil Bakın Bir

SBKart2207

Kedimin yavrularını acilen sahiplendirmem lazım şuan aceleyle yazdığım icin uzun uzun anlatamıyorum ama annem yüzünden bu kadar acele ediyorum . Bugün eve geldi müjde diye ama sonra sana değil bana dedi bende güzel bir şey oldu sanmıştım. Sonra kedileri nilüfer belediyesi barınağına vericegini söyledi bir insan nasıl boyle vicdansız olur bilmiyorum . Seni dövüpte veririm diyo veremzsin diyince . Ve insanlarla iş birliği içinde resmen. Sanki her an gelip kedileri alicak gibi geliyo nolur sahiplenin . Yada ilanı yayın. Yardım edin. Yaşım 16 olduğu icin bir şey yapamayabilirim . En kısa sürede sahiplendirmem lazım :'/
Susam erkek ve siyah yoğunluklu ceku dişi beyaz yoğunlukta smokin kedi 17 nisan doğumlular iletişim için 05462246216 Bursa içinde yuva arıyorum

68 CEVAP

SBKart2207

Yukarı çıksın diye yazıyorum sahiplenmek isteyen çıkar belki yine diyee

SBKart2207

Zeke

Twitterda Önder Şeren'e ulaştım, o paylaşacak şimdi:)

SBKart2207

Evet bende diyorum zaten ama gerçeği görmek istemiyor bence sadece işine geldiği gibi istiyor. Barınakta da sahilendirilirmiste ayniymista (ー_ー゛)
Neyse sahiplendirebilecegime ben de inanıyorum :)

Anonymus552223

Ne oldu ufukla anlasamadiniz mi

Anonymus552223

Ne oldu ufukla anlasamadiniz mi

SBKart2207

Konuştuk ama acaba köpeklerle anlasamazlar mi anlaşırlar mi bilemedik

Anonymus552223

Himm kac kopegi varmis ki evde mi bakiyormus

SBKart2207

3 tane büyük irk bahçede bir tane de küçük ırk evde varmış zaten bir tane soru açmış istiyor gibi duruyor ama hayvanların hiç biri huzursuz olsun istemiyorum o yüzden biraz tereddüt ettim

SBKart2207

Evet evet zaten başka sahiplenen çıkmazsa barınak yerine eğer hala isterse ona vermeyi tercih ederim barınak kadar kötü bir yer yok bir de barınak ovenler de sanki orada 10-15 tane hayvan varsa rahat rahat yasiyolarmis gibi (annem)

SBKart2207

Keskeeee bunu anneme ovenler de ayrı bir dert hepsinden soğudum cidden

SBKart2207

Buradan sahiplenmek isteyen daha fazla insan çıkmaz mı?

SBKart2207

......

SBKart2207

Ben Facebook da gruplara katıldım ilan paylaştım. fakat olması gereken şartları yazdim fazla yada gereksiz değil bence ama bu etkiler mi . Kisirlastirma düzenli bir bakım ara sıra foto ve güvenlik önlemi şartı koydum zaten hepsi bir anda yapılan şeyler değil özelikle kisirlastirma . Birisi şartlarınızı esnek tutabilirsiniz yazmış ama bence bunlar basit ve olması gereken şeyler ?

SBKart2207

Peki o zaman ben de öyle yapayim