Noolur Sahiplenin Nolurr :''(( Acil Bakın Bir

SBKart2207

Kedimin yavrularını acilen sahiplendirmem lazım şuan aceleyle yazdığım icin uzun uzun anlatamıyorum ama annem yüzünden bu kadar acele ediyorum . Bugün eve geldi müjde diye ama sonra sana değil bana dedi bende güzel bir şey oldu sanmıştım. Sonra kedileri nilüfer belediyesi barınağına vericegini söyledi bir insan nasıl boyle vicdansız olur bilmiyorum . Seni dövüpte veririm diyo veremzsin diyince . Ve insanlarla iş birliği içinde resmen. Sanki her an gelip kedileri alicak gibi geliyo nolur sahiplenin . Yada ilanı yayın. Yardım edin. Yaşım 16 olduğu icin bir şey yapamayabilirim . En kısa sürede sahiplendirmem lazım :'/
Susam erkek ve siyah yoğunluklu ceku dişi beyaz yoğunlukta smokin kedi 17 nisan doğumlular iletişim için 05462246216 Bursa içinde yuva arıyorum

68 CEVAP

Zeke

Çevresinden ses çıkmayınca paylaştı. Hadi bakalım birileri çıkar inşallah:)

https://twitter.com/onderseren/status/1272610480750768129?s=19

SBKart2207

Ay doğru ya kafa uçmuş benim sjxbxsjxnbsxb

Wolter

facebook guruplarında paylaşın isterseniz orada çabuk sahipleniyorlar

çok güzeller inşallah hayırlı bir yuva bulunur

SBKart2207

Suzionline ye mesaj attim ama görmedi diğerlerine de atayım bir sağolun

SBKart2207

Yeni fotoğraflari olduğu yorumumu begenir misiniz üste çıksın insanlar görsün

SBKart2207

Umarım:( yetişkin kedilerime bir şekilde sahip çıkarım ama yavrular hazır yavruyken yeni sahiplerine alissinlar . Bu evde ben bile kalmak istemiyorum onlar kalmak istemez eminim ki

SBKart2207

@ epiglottis bugün yarın ilan koyacaktım zaten ancak annem gerçekten bir gün öyle bir gün böyle geçen gün kisirlastirma fiyatını sorduk çok değilmiş parani biriktir biraz kisirlastiralim falan dedi hatta ama gelmiş şimdide dördünü de vericem Diyo . Bir de kendi kafasindan bir iki insan da buna arka çıkıyo . Ben tek başıma direnmeye çalışıyorum yaşım 18 olsa cidden bir eve çıkıp yasicam ne annem anliyo ne babam babama gidiyim ikisine orada bakiyim desem o da ayrı bir şey . Anlatıyorum o kadar anlamiyo ne yapicagimi şaşırdım. Kırmızı çizgim kedilerdi . Bir canlı sonucta insan duyguları olmadığı canı yanmadigi halde çiçeğine bile koyamıyor

SBKart2207

Evet anlatıyorum gelmiş barınağı ariyo siz kedileri alıp sahiplendiriyorsunuz dimi falan diyo bir de buradan daha iyi yaşarlar diyo sokak bile barınaktan iyi ama hiç biri ev gibi olur mu akıl var mantık var. Bir de ona destek olan kişiye diyo ki onlara verdiği paralarda benim icim cız ediyor burslulugumla bakıyorum zaten bu kin neden anlamadım . Zaten coook lüks bir bakım yapmıyorum kedilere gereksiz masraf yapmıyorum. Neden batıyor anneme anlamadım gitti yanni

SBKart2207

Anne ve kardeşi var iki büyük kedi ve annenin iki yavrusu evet haklısınız

SBKart2207

İlanlarım daha onaylanmamış gözüküyor

SBKart2207

Öyle ama zaten odam kilitlenmiyor anca arkasına birşeyler koyarım bir de kendim dururum ama ev bana sokaktan daha güvensiz geliyor artık gece de uyumam anneme bir gram güvenim kalmadı . O kadar saçma şeyleri bahane ediyor ki bir duysanız insanda ne sabır kaliyo ne başka bir şey annem olabilir ama cidden bu kadar da saçma düşünülmez ki yani

Minimesi

Bakabilecek arkadaşınız varsa rica edin sahiplenene kadar onlarda kalsın hem belki alışırlar kedinizi onlar sahiplenmek ister.

UfukYilmz

@SBKart2207 Sorun değil, doğrusu da bu olur zaten, ilk burdan sorun yarın da numaradan iletişime geçerim uygun görürseniz

SBKart2207

@ufukyilmz mesaj attım bakar mısınız