Noolur Sahiplenin Nolurr :''(( Acil Bakın Bir

SBKart2207

Kedimin yavrularını acilen sahiplendirmem lazım şuan aceleyle yazdığım icin uzun uzun anlatamıyorum ama annem yüzünden bu kadar acele ediyorum . Bugün eve geldi müjde diye ama sonra sana değil bana dedi bende güzel bir şey oldu sanmıştım. Sonra kedileri nilüfer belediyesi barınağına vericegini söyledi bir insan nasıl boyle vicdansız olur bilmiyorum . Seni dövüpte veririm diyo veremzsin diyince . Ve insanlarla iş birliği içinde resmen. Sanki her an gelip kedileri alicak gibi geliyo nolur sahiplenin . Yada ilanı yayın. Yardım edin. Yaşım 16 olduğu icin bir şey yapamayabilirim . En kısa sürede sahiplendirmem lazım :'/
Susam erkek ve siyah yoğunluklu ceku dişi beyaz yoğunlukta smokin kedi 17 nisan doğumlular iletişim için 05462246216 Bursa içinde yuva arıyorum

68 CEVAP

Anonymus552223

Ama asla barinaga verdirmeyin, saglam hayvanlar barinakta hasta olur hastalik kapar

Anonymus552223

Bu arada petlebide ilaniniz yok, burdan sahiplendiriyorum ben hepsini, isteyen cikar , 3 5 guzel foto cekin koyun.

Anonymus552223

Aşiri guzel yavrular masallah. Ne zamandir sahiplendirmeye calisiyosunuz? Herkes ister bunlari

Anonymus552223

Ufuk eger olursa ikisi birden alin, hem kardesler ayrilmasin, hem de iki kediye bakmak dahabkolay, birbirleroyle oynarlar enerjilerini atarlar sizi isirmazlar. Yalniz birakmak da sorun olmaz

Minimesi

Vallaha kapıyı kitleyip kapını önünde durarsabız kimse kıramaz yani kediyi alcaz diye 1insan ve 3kediye balyozla burçak değiller demi yada kapıyı zorla açamazlar kapının önünde olduğunuz için kapı açılırsa yere düşüp kafanızı çarpabilirsiniz ondan kapının önünde durursanız açamazlar.

Minimesi

Epiglottis aynen bide Facebook'tan instagramdan falan bukunduğunuz şehirlerin hayvan sahiplendirme sayfalarına ilan koyabilirsiniz

UfukYilmz

@epiglottis İkisini birden sahiplenmeyi düşünüyordum, ayrılmalarını bende istemiyorum .d

Zeke

Annene söyle, yakın zamanda sahiplendirilir onlar. Hemen yuva bulunacağına inanıyorum. Sabretsin az daha

elif8790

Yeni fotoğraflar çok güzel çıkmış masallah.. Nacizane tavsiyem sitede yeni ilan açıp, bu fotoğrafları kullanabilirsin..

Begenilsin diye kedileri,fotosunu süslemek içimi acıtıyo,her halleri öyle güzel ve öyle tertemiz ki♥️

Malesef sahiplendirmede fotoğraf çok etkili..

Allah size tez zamanda kedilerinizle yaşayacağınız bi hayat nasip etsin:)

@SBKart2007 Bursa'da otursaydım sahiplenebilirdim... Ne yazık ki orada yaşamıyorum ama Bursa'da oturan arkadaşlarıma yaymalarını sağlayabilirim. Umarım en kısa sürede güzel bir yuvaları olur...

@SbKart2207 Sık dişini, üniversiteye gidince rahatlarsın bir çok arkadaşımdan biliyorum bak bu durumu :) Hiç canını sıkma, eminim ki güzel bir yuvaları olduğunda çok çok daha mutlu olacaksın.

SBKart2207

@zeke evet gördüm bende zaten altına yazdım sözleşme ile olduğunu ve ikisini aynı yere sahiplendirecegim diye :)

Siyammm

Tüh İstanbul'da olaydı.

Anonymus552223

Su onu ücgen olan benim fatmeme benziyo