Ben Bir Kuş Alıcam Da Sizce Nerden Almalıyım ?

Burada bulamadım da .

23 CEVAP

Minimesi

Aynen yani sokakta muhabbet kuşu bulamayız :D mecburen petshop.

senol9523

Sosyal medya hesaplarında bakamadıkları kuşlarını sahiplendirmeye çalışanlar var oralara bakabilirsiniz petshop düşünmüyorsanız.

Minimesi

Gayespolitis aynen ama kedileri sokakta bulabiliyoruz ama papağan muhabbet kuşu falan sokakta bulamayız sokaktan bitek güvercin yada serçe bulabiliriz :)

Cevapladığınız için teşekkürler oradan almak istemiyorum Çünkü : onlar hayvanları parayla sahiplendiriyorlar .

bbeyzvv

petshop

bbeyzvv

benim yurt dışından tanıdığım yaralı jako bulmuştu ama türkiyede böyle bir şey çok zor

aynen

senol9523 tamam bir bakıcam

Mehmetkr

Sokaktan bulduğunuzu beslemektense petshoptakini beslemek daha mantıklı zaten. Sokaktan alırsan özgür bir hayvanı köle ediyorsun petshoptan alırsan değişen birşey olmuyor

yasminackz

Merhaba benim ablamın 2 tane muhabbet kuşu var bakamıyoruz bende alamıyorum evde kedim olduğu için sahiplenmek isterseniz instagramdan yazarsanız geri dönüş sağlayacağım burada fazla aktif değilim @yasminackgz

zibityus

siz petshoptan aldıkça bunun üretimi durmuyor desteklemiş oluyorsunuz hayvanlar küçücük yerlerde uygunsuz koşullarda doğup büyüyor. petshoptan alarak belki o kuşa iyilik yapıyorsunuz ama insanlar aldıkça satanlar bu işten para kazandıkça yenisini üretiyorlar. üretmemeleri için para kazanmamaları lazım bu yüzden petshoptan hayvan almamalısınız. internette bir sürü sahiplendirilen kuş var

Mehmetkr

Nasıl ne tecrübesi. Veterinerler muhabbet kuşları için zorunlu eğitim almiyor seçmeli ders olarak egzotik hayvanları görüyorlar. Muhabbet kuşlarının üretimi kolay değildir çoğu kuş üreten kişi yavrularin sağlığına önem verir ve iyi besler yıllarca kuş üreten insanlar var ve bu insanlar sürekli araştırıp ve kendi kuşlarını gözlemleyip tecrübe ediniyorlar. Ne tecrübesi?

ecrinnurAslan

ben de kardeşimin kedilere alerjisi olduğu için kuş sahiplenicem kedimi sahiplendirdim 2-3 gün sonra gidiyor Maya yeni evine😭

ecrinnurAslan

Petshoptan al

zibityus

bir sürü kuş bir kafeste duruyor belki senelerce öyle yaşıyorlar yazık hayvanlara bunları bu şekilde satanları görünce uyarmak gerekiyor vicdansızlar