Lütfen İmzalayın

tugbagursoyy

Merhaba yine bir cani bir papağana eziyet edip bunu paylaşmış utanmadan, yargılanması için bi imza da siz atar mısınız? Görseller sakıncalı olabilir dayanamayanlar bakmasın lütfen link bu

8 CEVAP

eses01

Whatsaptan tüm listeme yolladim.İnşallah işkence eden herkes en kısa zamanda cezalandirilir.

gulnihal

Nasıl bir caniliktir bu hangi insanliktan cikmis canavar bunu yapabilir

fatmatina

Bu nasıl bir caniliktir bir insanın vicdanı hiç mi sızlamaz birde utanmadan paylaşmasına hiçbir şey diyemiyorum,bunu yapan insan olamaz:(umarım cezasını çeker..

Tarcinn

Böyle kişilikleri kim yetiştiriyor Allah aşkına. Hastaysa bile tedavi edilmesi lazım. Böyle birşey olabilir mi ya, şaka gibi..

kedilikizzz

İnsan mı bu ?

patkam

Ya şakamı bu? ne biçim insanlar var ya gerçi bunlara insanlıktan çıkmış iğrenç yaratık demek lazım..bu arada imzaladım

tugbagursoyy

imzalarınız için teşekkürler lütfen paylaşın olabildiğince

izzy

Görsele bakmadan imzalayabiliyormuyuz ben çok hassasim bakamam