Sitedeki İlerizekalı Üye ? Fotoğraflı

Billthet12

Boğma tasmayı savunan bir ileri zekalı arkadaş var. Fotoğraf ektedir. dddkkkks adlı üye . Caniliği kendine kalsın fakat böyle dar görüşlü biri burada hiç bir pet sahibine tavsiye vermesin. Yanlış bilgilendirme yapıyor lütfen şikayet edin

5 CEVAP

Kesten

Yanlış bilmek onun suçu değil. Doğruyu göstermek bizim görevimiz ama. Bu konuya olan duyarlılığınız beni çok mutlu etti. Ama o arkadaş da köpeklere fısıldayan adam ve türevlerinden öğrendiklerini anlatıyor. Dünyanın büyük kısmı bunları kabul ettiği için oluyor bu. Onu ötekileştirmek yerine doğru yolu göstermek daha güzel olmaz mı? :)

zibityus

malesef bazı insanlar böyle. bu tip insanlara harcadığımız zamana bile yazık galiba. adama bi şey söylüyoruz bana işimi öğretme diyor. söylediğimiz şeyle ufacık bile ilgilenmiyor.