Yavrularını Isırıyor

Cakeyta

Merhaba köpeğimiz 3 ay önce doğum yaptı. İlk başlarda çok ilgileniyor olsa da yavruları gerekenden önce emzirmeyi bıraktı. Şimdilerde ise yavrularına karşı çok kaba, ciddi şekilde ısırıyor çocukları. Hiç oyun gibi değil. Geçen gün yavruyu ısırdığında ayırmaya çalışırken sahibinin elini de ısırmış. Sokakta yürürken nereye isterse oraya gitmeye çalışıyor, yol ortasından yürüyor. Çekmeye çalışınca da tasmasını çıkarmak için büyük çaba sarfediyor. O ne isterse o olacak. Sahiplerine ve çevreye karşı da iyice kabalaştı. Ama mesela dün tavuk vermiştik yavrularına götürmek için oda oda gezdi, çocukları bulamayjnca da oturup ağladı, yemedi tavuğu. Normalde de çok sakin ve kibar bi köpek değildir ama şu sıralar çok tuhaf. Bujun sebebi ne olabilir ve ne yapabiliriz

59 CEVAP

zibityus

Arkadşaım her söylediğimize karşı çıkarak mı açık olduğunu sanıyosun sen?

Cakeyta

Sanirim okuduğunuzu anlama kabiliyetiniz yok, yormayın beni nolur

zibityus

İster inaan ister inanma. Ben sana dedim ki her videoyu izle sonra teşekkür edeceksin. Gerisi sana kalmış. Köpekleri gerçekten seviyosan izlersin. Gülüyoruz dedim tribe girdin. Bizim yerimizde olsan sende gülerdin.

zibityus

Sen bizi yordun ya neymişsin be adam.

Cakeyta

Biz biz diye bahsettiğin birkaç kişi gerçekten. Milyonlarca insandan çok farklı düşünüyorsunuz, kalkıp hemen çok haklısınız diyip teşekkür mü edecektim? Bir garipsiniz yahu. Dedim ki zaten videoları izlemeye çalıştım nedir bu çabanız??

zibityus

Tamam gülmüyoruz.

Cakeyta

Son kez söylüyorum, fikirlerinize saygı duydum, araştırmaya çalıştım, attığınız videoları izledim, fazlası için yanıt almaya çalışıyorum. Eğer haklıyssnız iyi hoş, değilseniz de gülmeyeceğim, çünkü ezikçe bir davranış. İnsanlar sizinle aynı fikirde olmak zorunda değil. Kendinizi bir fikre aşırı kaptırmışsınız. Yine de gelip soruma cevap olmaya çalıştığınız için sağolun. Benim fikrime etki süreniz doldu sanırım. Araştırmaya devam edeceğim, ama buna dahil olmazsanız sevinirim. Çünkü fikirleri dayatma çabamız ve biri sizden zıt düşündüğündeki tavrınız esas gülünmesi gereken, ama olsun. Artık şu sorunun sayfasından çıkın da yeni cevaplar alabilryim olur mu

zibityus

ara sen bulursun çözümünü

zibityus

komik duruma düşmekten çekinmiyorum
;) bana gülebilirsin

zibityus

doğru bildiğimi yapıyorum. bilgime güveniyorum dayatmaya çalışmıyorum komik geliyosa gül

Cakeyta

Hayir, bir insan düşüncesi yüzünden gülünmemeli, kıtlığı ve dar, genişlemeyen, diğerlerine kapalı bakışı yüzünden gülünmeli :')

zibityus

komik olan şeylere gülüyorum ya bu da benim zayıf noktam olsun be.

Cakeyta

Kendinizle kısır döngülü gülüşünüze saygı duyarım o zaman ;')

zibityus

önce köpeğe saygı duy bana sonra duyarsın