Sen Hangisini Tercih Edersin???

MyLittleDogs

Merhaba sizlere bir sorum olacak :)
Sence kedi mi? Köpek mi? Tabi ki her evcil hayvanın kendine özgü bir zorluğu, özelliği ve görünüşü var. Sen hangisini seçersiniz, yorumlara bekliyorum. Kediye ve köpeğe örnek fotoğraf da koyacağım. Kendime soracak olursam köpek derim :) Çünkü hayatımın çoğu köpeklerle geçti❤ Ama şunu söylemeden geçemeyeceğim kedi de köpek de dünyalar tatlısı :)

29 CEVAP

derya1616

ikiside cok tatli ama profil resmimdende anlasilacagi uzere kedi aşıgiyim.kedi apartmanda bakmak kolay.temizliği kolay .hijyenik canlilar ve bence cok asiller.kopekler kadar belki cana yakin degiller ama benim oyum kedilerden yana

Kerevit

İkisi de çokkkk güzel. Bahçeli bir evim olsa ilk köpek sahiplenirdim. Kediler de çok tatlı ama ben sırnaşılmasından hoşlanıyorum biraz.köpekler gibi davranmıyor bu kediler. Sürekli peşinde ama daima mesafeli sapık gibi seni izliyor elleşip öpmeye gelince surat beş karış????

MyLittleDogs

@AnneRoss emin olun çok zor tercih yapabiliyorum. Çünkü ikisi de o kadar tatlı ki❤ :)

AnneRoss

Kedileri de köpekleri de çok seviyorum ben ya. Bahçem olsa hem köpek hem de kedi beslemek isterdim gerçekten. Ama bir apartman dairesinde yaşadığımız için sadece kedi bakabiliyorum. Kediler daha şapşal çok komiğime gidiyolar kdskdldl

Drawhel

Elimde olsa iki kedi bir köpek sahiplenirim ama şu an kendi evimde değilim ailemle yaşıyorum. Bir kediye bile zor alıştılar. Kendi evime çıkınca bir köpek ve bir kedi daha sahiplenecegim evde bakılması için köpeğin biraz daha ev şartlarına uygun olması lazım diye düşünüyorum, neticede bahçeli bir evde köpekler daha rahat olur diye düşünüyorum ama apartmanda köpek o kadar rahat olamıyor bence.

yusufsaygin2

İkisi de ayrı ayrı özel hayvanlar. Fakat apartman dairesinde yaşayan biri olarak kediyi tercih etmek zorundayım.. Kedinin bakımı, köpeğe nazaran daha kolay, dışarıda gezdirmek, yıkamak gibi sorumluluklar yüklemiyor kedi. Ayrıca sahibine bağlı olduğunu ne kadar göstermese bile içten içe aşırı bağlılar. Profil resmimden anlaşılacağı üzere köpeklere de ayrı bir sevgim var, fakat dediğim gibi "apartman dairesi" biraz sıkıntı...

derya1616

kerevit yorumuna cok güldüm.sapik gibiler.)) istiyorlarki hep yakinlarinda ol ama cilvelesme

Kuzucansu44

Ben kedilere bayılırım ama köpekleri tercih ederim. Hem kedileri hem de köpekleri olan biri olarak ikisinden birinin mutlaka evinizde olmasını öneririm❤️

Zynpkck

Kesinlikle kedi o hepiniz sahibiyim havalarına hayranım ya ikiside büyük sorumluluk ama bir hayvan bakmak yüreğinizi temizler rahatlatır

Bikedi

İkisi de harika. Ama kopekler icin bahceli ev daha uygun.

Bikedi

Kerevit ????

Bikedi

Kerevit kahkaha emijisi koymustum ama soru isareti olmus pardon

Milovat

Her ikisi de benim bebeklerim gibi :D

bbeyzvv

sırf köpek almak için ayrı eve çıkmayı düşünüyorum
köpeklere aşşırı düşkünlüğüm var ama evdekiler asla izin vermiyor ben de evi kediyle dolduruyorum mecbur
kediyle gezilmiyo kolay kolay ama köpekle gezmek yüzmek falan harika bir şey

Kerevit

Ben de öyle yapmıştım soru işareti olmuş:)))