Kedimin Ameliyatı İçin Destek Olur Musunuz?

Zukooo

Biliyorum çok fazla bu şekilde talep var ama gerçekten şuan üç beş kişiden gelicek 1₺ ye bile çok ihtiyacım var. Röntgenlerini, ilaçlarını, muayene ücretlerini zar zor karşıladım ama acil bir ameliyat istediler fakat benim yapabileceğim hiçbir şey yok. Destek olmak isteyen olursa bana yazabilir mi acaba?

99 CEVAP

Zukooo

Arkadaşlar ıbanı tekrar paylaşıyorum lütfen miktarın hiçbir önemi yok atacağınız 5₺ bizim hayatımızı kurtarabilir. 5₺ atmanız demek bebişin bir paket yaş maması demek.

TR29 0006 2000 7420 0006 8965 84
Garanti
Mehmet Ali Hazar

Simav7

İnş toplarsın topladınmı verdimi para veren oldumu hiç

Minimesi

Güncel

bbeyzvv

ah şu borcum olmasa baya atardım da minik de olsa katkımız olsun iban atar mısın

Minimesi

Bende ininal kart vardı yenileri çıkınca iptal oldu o olsaydı atardım ama artık bngpay den bağış gelmesini bekleyeceğim.

Cbcan

Masrafı ne kadar

mrrevewee

iban yazabilirseniz elime geçtikte atabilirim

Gelyahron

Gereken miktarın toplanacağına inanıyorum

Minimesi

Zukoo birde hastalık neydi?

Minimesi

20-21 yaşımda olsam işim olsa hemen yollardım ama daha lise 1 e gidiyorum :( peki durumu çok ciddimi 3-4 gün dayanamaz mı ?

Zukooo

Şuan sıvı mamayla besleniyor bebiş. Vitamin iğnesi oldu iki gün anestezi almak zorunda kaldığı için. Çenesinde bebeklikten kalma bir kırık ve çıkık var. ( Asla düşmedi ya da araba çarpması yaşanmadı. Doktor sert bir şey ısırabilmiş olduğunu söylüyor.) Sıvı mamayla idare edebiliyoruz şuan

Minimesi

Umarım en yakın zamanda iyileşir bir arkadaşım var ondan rica edeceğim oda yayın açıyor ama her yayın 100tl falan alıyor kabul ederse 1-2 yayınlık bağışını yollar bakalım umarım kabul eder

Minimesi

Güncel

Bugün işe girip girmeme durumum netleşecek. Eğer alınırsam söz veriyorum ben de 50-100 lira göndereceğim şimdilik.

Gelyahron

Güncel