Kedimin Ameliyatı İçin Destek Olur Musunuz?

Zukooo

Biliyorum çok fazla bu şekilde talep var ama gerçekten şuan üç beş kişiden gelicek 1₺ ye bile çok ihtiyacım var. Röntgenlerini, ilaçlarını, muayene ücretlerini zar zor karşıladım ama acil bir ameliyat istediler fakat benim yapabileceğim hiçbir şey yok. Destek olmak isteyen olursa bana yazabilir mi acaba?

99 CEVAP

Minimesi

Güncel

Zukooo

Birazdan avcılara gideceğiz. İki saat kutunun içinde yolculuk edecek hayvan metrobüsle. Dua etmeyi unutmayın

Minimesi

Bol bol dua etcem zukoo umarım bu veteriner daha ucuz der ◉‿◉

Gelyahron

Güncel

Minimesi

Güncel

Minimesi

Güncel

Minimesi

Güncel

Minimesi

Zuko Vardınızmı veterinere??

PerihanSerhat

umarım iyileşmiştir.