Kedimin Ameliyatı İçin Destek Olur Musunuz?

Zukooo

Biliyorum çok fazla bu şekilde talep var ama gerçekten şuan üç beş kişiden gelicek 1₺ ye bile çok ihtiyacım var. Röntgenlerini, ilaçlarını, muayene ücretlerini zar zor karşıladım ama acil bir ameliyat istediler fakat benim yapabileceğim hiçbir şey yok. Destek olmak isteyen olursa bana yazabilir mi acaba?

99 CEVAP

ballokumu

Atıyorum bir kişiyle daha binsen 12 oluyor yani

Minimesi

Güncel arkadaşlar tepede tutalım lütfen

Minimesi

Ya sürekli aşağı düşüyor günceeel

Minimesi

Güncel

Minimesi

Güncel

Minimesi

Zukoo bidaha o veterinere gitme bence 300 ne o sırf para için yapmış en baştan başka veterinere gitseydin belkide 800 TL'ye röntgen ilaç ameliyat aynı olabilirdi baktı veteriner siz kabul ediyorsunuz diye fiyat arttırdı çene ameliyatı 5000 TL bence olamaz

Zukooo

Biliyorum veterinerlerin tüm hayvanları ücretsiz tedavi etme gibi bir imkanları yok fakat o paralara can kurtarılıyor. Fahiş fiyatlar, insanların paradan gözü dönmüş. Ben eminim ki ayda iki kediyi alt sınır fiyatlardan tedavi etseler servetlerinden hiçbir şey eksilmez.

Minimesi

Güncel

Minimesi

Güncel

Minimesi

Güncel

Minimesi

Güncel

Minimesi

Güncel

Zukooo

Toplamak üzereyiz gerçekten çok mutluyum. Avcılar da bana 5 bin lira gibi bir ücret çıkarmazsa eğer olucak bu iş. Gerisi bebişin ameliyatı iyi geçsin diye dua etmek

Siyammm

Zukooo sorması ayıptir ne kadar topladık

Zukooo

Bugün tam miktarı haber edeceğim dün iki hayvasever göndereceklerini söyledir fakat akşam saatiydi geçmedi hesaba ama şuan büyük bir kısmı bitti sayılır