Kedimin Ameliyatı İçin Destek Olur Musunuz?

Zukooo

Biliyorum çok fazla bu şekilde talep var ama gerçekten şuan üç beş kişiden gelicek 1₺ ye bile çok ihtiyacım var. Röntgenlerini, ilaçlarını, muayene ücretlerini zar zor karşıladım ama acil bir ameliyat istediler fakat benim yapabileceğim hiçbir şey yok. Destek olmak isteyen olursa bana yazabilir mi acaba?

99 CEVAP

Zukooo

Güzel yol katettik fakat hala eksiğiz. Yukarda kalması için çaba sarf ediyorum. Lütfen bizi yanlız bırakmayın.

Zukooo

Şuan yaş mama yemeye başladı ama ağrısı var. Rahat ettirmeye çalışıyorum. Bir günü daha böyle atlatırsak güzel şeyler olucak. Sadece biraz daha destek lazım.

Zukooo

O ne demek

Zukooo

Kapısına bile girmem ben oranın. 300 ₺ bir muayene ücreti insanlığa sığmaz. Ben telefonda ağlayarak karşılayamam dedim bana o zaman randevuyu iptal edelim dediler.

Zukooo

Arkadaşlar hesapta şuan 500₺ gözüküyor. Daha fazla diye hesap etmiştim ama sağlık olsun. Böyle böyle ilerleyeceğiz.

Zukooo

Güncel

Zukooo

Güncel

Zukooo

Güncel

Zukooo

Şuan sadece yaş mama ve sıvı mamayla beslenebiliyor. Gerçekten ameliyatı çok masraflı lütfen destek olun.

Zukooo

YA GERÇEKTEN BANA YARDIM EDİCEK BİR KAÇ KİŞİ DAHA YOK MU? BEBİŞ ACI ÇEKİYOR.

Minimesi

Güncel :(

noscrubs

Up up

Minimesi

Güncel

Minimesi

Arkadaşlar yukarıda tutalım

Minimesi

Güncell