Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Sorunuz var mı

vethekmehmetkoc
vethekmehmetkoc

Veteriner Hekim

9304


Merhaba arkadaşlar , sorularınız var ise 1 saat buradayım özel mesaj yazabilirsiniz veya bu başlıktan gönderirseniz elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışayım

47 Cevap

Sakarsena
Sakarsena

196


İyi geceler. Kedime bugun anestezi yapıldı. Tüyleri traş edildi. İran ve dişi beyaz tüylerinde hemen belirdi pireler annem dış paraziti hemen yapmam için zorluyor. Veteriner bir hafta sonra yapmamı söyledi. Eve yada bize bulaşırmı bu gece yapmalımıyım dış paraziti?

vethekmehmetkoc
vethekmehmetkoc

9304


İyi geceler . veteriner neden 1 hafta sonra yapmanızı söyledi anlamadım. Pire dışkısı ve yumurtasıda olabilir o kedide siyah siyah görünen şeyler .Güzel yıkayıp yaparsanız daha etkili olur tabi yıkamanıza izin verirse bu işlemi yarın yapın kendine gelsin hayvancağız. pire insan gelmez sıcağı severler bizim vücud ısımızda çok fazla yaşamazlar

Sakarsena
Sakarsena

196


Çok teşekkür ederim. Benim yıkamama izin vermediği için anesteziden sonra veterinerde yıkattım. Kustu tekrar hala kendine gelmiş değil dış paraziti enjektörle bana verdiler yani onu yarın uygulayabilirmiyim?

dollfacepersian
dollfacepersian

123868


Merhaba, benim de sorularım olacaktı. Forumlarda var aslında." İran kedimde entropion başlangıcı olabilir mi?" başlıklı. Birde kedimin çenesi sola doğru eğri ve dişi çıkık. Ben ırksal sanıyordum fakat bu gün vet çenesinin yavruyken kırıldığını ve yanlış kaynadığını söyledi.Bir de siz baksanız. Fotoğrafını atsam anlayabilir misiniz?
Son olarak da parke zeminde koşunca ayakları kayıyor. Bunun nedeni pati altı türlerinin pembe kısımları örtecek kadar uzun olması mıdır? Yoksa tırnaklarının uzun olması mıdır?
Cevaplarsanız sevinirim

vethekmehmetkoc
vethekmehmetkoc

9304


bu günde uyguluyabilirdin çok fark etmeyecekti sakarsena

vethekmehmetkoc
vethekmehmetkoc

9304


kedini bulabildin mi öncelikle onu sorayım sondan başlıyorum cevaplamaya tırnakları uzun olduğu için kayıyor.entropion için fotoğraf atmanı rica edicem. çene kaynaması için ise yapacağım bir şey yok hekim arkadaşım yakından muayenesini yapmış teşhisi koymuş fotoğrafla anlamam mümkün değil

kedilikizzz
kedilikizzz

114901


Merhaba. Dişi kedim kızgınlığa girdi sanrm. Hiç sesi çıkmayan kedim sbaha kdr miyavlamaya çalıştı ve yerlerde yuvarlanıyo. Zaten 9aylık kadar oldu kedim. Şimdi ne yapmam gerekiyor ?

hazalsenol
hazalsenol

2875


Merhaba erkek kedim beş aylık. Kızgınlığa girmeden kısırlaştırmak istiyorum bilgi alabilir miyim?

vethekmehmetkoc
vethekmehmetkoc

9304


Merhaba kedikiz bu süreç 10-15 gün kadar sürebiliyor tabi kediden kediye göre değişiyor bu şekilde devam edecek poposuna ufak ufak vurabilirsiniz çok fazla rahatsız edici derece miyavlarsa rutinde bu tür vakalarda kullandığımız bir iğne var kızgınlık hormonunu baskılayan o şekilde 1 yıl rahat edebilirsiniz . eğer isterseniz kısırlaştırabiliriz.

vethekmehmetkoc
vethekmehmetkoc

9304


Merhaba hazalsenol 6 -7 aylık iken bir muayene edip kısırlaştırmanın uygunluğu için bakabiliriz .

Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
1499 Görüntüleme
47 Cevap
8 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor