Kedim Yarin Ölebilir

Minimesi

Arkadaşlar midesi ful yabancı madde ile dolmuş yarin mideyi çıkarıp temizliyecekler ama riskli yarın pamuk ölebilir lütfen bize dua edin

54 CEVAP

Minimesi

Teşekkürler :)

seliinkececi

insallah sag salim operasyonu gecirir ve iyi olur tatli pamuk... dualarim sizinle moralinizi yuksek tutun lutfen iyi dusunun iyi olsun

Minimesi

Tamam teşekkurler birde ameliyat nekadar sürer sordum veteriner bilemeyiz diyor bari ortalama bir zaman versinler

ayliny

İyi düşünün iyi olsun. Umarım bir an önce sağlığına kavuşur. İyi dileklerimiz onla beraber. Pamuk çocuk en kısa sürede iyileş annenden güzel haberleri duyalım.❤️

x_queen

Ama ama siz neden böyle negatif düşünüyorsunuz. Lütfen iyiyi çağırırmısınız. ALLAHIMın izniyle sağ Salim çıkar ameliyattan pamuk dualarımız onunla. Yarın ameliyat sonrası da bilgilendirirseniz çok seviniriz. Çok geçmiş olsun ALLAHIM şifasını versin bir an önce AMİN ....

yagmurryamaan

Umarım ameliyat çok iyi geçer.Upuzun sağlıklı ömrü olur.Çok çok geçmis olsun guzel çocuğa ❤❤

Merve203

Ameliyati basarili gececek insallah. Bu tarz ameliyatlar basarili geciyor genelde arastirmistim. İcinizi ferah tutun. Fakat sonrasinda yedigi ictigine cok dikkat edin.aneliyattan sonra takviyede alin mutlaka. Bize de haber verin ameliyat sonrasini.

Alperen07

Rabbim şifa versin inşallah güzel haberlerini duyarız lütfen üzülmeyin dua edin bol bol Allah yarattıklarını gözetendir inşallah iyi olur kuzum kıyamam ona can yoldaşı onlar yaa (´;︵;`)

Anonymus641126

Allah'ım korur onu kötü düşünmeyin pamuk çocuk iyi olacak inşAllah dualarım sizinle..

Eliiiifff

Yaa çok geçmiş olsun yarın için dualarım Pamuk ile :)

mrssinemis

Dualarim pamukla :( haber verin sagligiyla alakali merak ederiz

Anonymus552223

Nasil oldu?

Minimesi

Epiglotis eski veterinerim mama verdi sevmedi falan biz evde yoken heralde açlıktan yemiş

Minimesi

Şimdi saat 10 da veterinere bıraktık şuan heralde 1.5 saattir ameliyatta

Ozge00

Unique miydi veterinerin verdiği mama