Kedim Yarin Ölebilir

Minimesi

Arkadaşlar midesi ful yabancı madde ile dolmuş yarin mideyi çıkarıp temizliyecekler ama riskli yarın pamuk ölebilir lütfen bize dua edin

54 CEVAP

Minimesi

Son durum narkoz etkiside geçti yan kafesteki kediue bile tıslıyor ama 5 gün vetrinerde kalcak

Pati_28

Şimdi gördüm meğer ameliyat bitmiş çok geçmiş olsun inşallah daha iyi olur :))

cansuuranus

İnşallah hıc bısey olmaz pamuga . Cok cok gecmıs olsun . Alah yardımcınız olsun . Durumundan bızıde haberdar edın lutfen .

Berrefilizzz

Ne oldu sonuç

ecematara

Ben de merak ediyorum son durum nedir

ayliny

Son durum nedir?

Kediniz nasıl oldu?

baranertaga

İyi mi pamuk?

NURSENA123

çok geçmiş olsun bir an önce toparlanır inşallah