Kedim Yarin Ölebilir

Minimesi

Arkadaşlar midesi ful yabancı madde ile dolmuş yarin mideyi çıkarıp temizliyecekler ama riskli yarın pamuk ölebilir lütfen bize dua edin

54 CEVAP

Minimesi

Arkadaşlar aradım ameliyat bitmiiiş ama doktor başka ameliyatta daha bilgi vermedi

Minimesi

Ozge 00 evet unique

Elifkirci

Hadi inşallah bakalım

baranertaga

Bilgi alabildiniz mi nasılmış?

Merve203

Buraya da yazin lutfen merak ediyoruz

yokistead

Allah korusun nasıl bir soru başlığı o öyle :(

baranertaga

Şükürler olsun badireyi atlattı demek.

Minimesi

Aynen ama mama yemeye başlayana kadar veterinerde kalacak bize gelincede su katılmış yaşmama vereceğiz

baranertaga

Neyse çok şükür büyük tehlikeyi atlattı ya gerisi hallolur. Bundan sonra kedinize çok dikkat edin.

altunsila

Merhaba, nasıl oldu kediniz?

Anonymus641126

Nasıl mutlu oldum inşallah tez zamanda iyileşir yavrucak tekrar çok geçmiş olsun

Milahs

Çok geçmiş olsun, rabbim ameliyatın başarıyla geçmesini can dostunuzu alıp eve götürmenizi nasip etsin inşallah.

ayliny

Çok sevindim. Bir an önce geçsin de bu günler sağlıkla birbirinize kavuşun.

Minimesi

Aynen şimdi yine yanına gidiyorum haber vereceğim

cansuuranus

Gozunuz aydın . Şımdı cok ıyı bakım sevgı zamanı ozman :) cok gecmıs olsn tekrardan